Pravers, VšĮ - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 3 m. 7 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Pravers, VšĮ
Įmonės kodas
306269245
Registracijos adresas
Šiauliai, Tilžės g. 161-4, LT-76238
Registracijos data
2023-03-08
Įmonės amžius: 3 m. 7 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Viešoji įstaiga
EVRK veikla
Teisinė veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
Paramos gavėjas
Taip, nuo 2023-04-20
VŠĮ "Pravers"
Įmonės kodas: 306269245
Adresas: Šiauliai, Tilžės g. 161-4, LT-76238
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Pravers, VšĮ (įmonės kodas 306269245) yra veikianti viešoji įstaiga, įregistruota 2023 m. Įmonė priskiriama privačios nuosavybės subjektams, veikiančiais ne pelno institucijų, teikiančių paslaugas namų ūkiams, sektoriuje, o jos valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Bendrovė yra įsikūrusi Šiauliuose, Šiaulių m. sav., Šiaulių apskr., adresu Tilžės g. 161-4, LT-76238. Pagrindinė veikla priskirta EVRK kodui N.69.10.00, Teisinė veikla.
Finansiškai įmonė 2025 m. gavo 19,3 tūkst. Eur pajamų, palyginti su 20,2 tūkst. Eur 2024 m. ir 3,7 tūkst. Eur 2023 m. Grynasis pelnas 2025 m. siekė 2,0 tūkst. Eur, kai 2024 m. jis buvo 2,1 tūkst. Eur, o 2023 m. – 885 Eur. 2025 m. pelno marža sudarė 10,5 %, šiek tiek daugiau nei 10,3 % 2024 m. Nuosavas kapitalas 2025 m. padidėjo iki 4,1 tūkst. Eur nuo 2,1 tūkst. Eur 2024 m., turtas pasiekė 5,1 tūkst. Eur, o įsipareigojimai sudarė 998 Eur. 2025 m. pajamos, palyginti su 2024 m., sumažėjo 4,6 %, tačiau buvo gerokai didesnės nei 2023 m. Pateiktoje informacijoje darbuotojų duomenų nėra; atlygio ir darbuotojų rodikliai stebimi 2026 m. iki šiol.
Finansiškai įmonė 2025 m. gavo 19,3 tūkst. Eur pajamų, palyginti su 20,2 tūkst. Eur 2024 m. ir 3,7 tūkst. Eur 2023 m. Grynasis pelnas 2025 m. siekė 2,0 tūkst. Eur, kai 2024 m. jis buvo 2,1 tūkst. Eur, o 2023 m. – 885 Eur. 2025 m. pelno marža sudarė 10,5 %, šiek tiek daugiau nei 10,3 % 2024 m. Nuosavas kapitalas 2025 m. padidėjo iki 4,1 tūkst. Eur nuo 2,1 tūkst. Eur 2024 m., turtas pasiekė 5,1 tūkst. Eur, o įsipareigojimai sudarė 998 Eur. 2025 m. pajamos, palyginti su 2024 m., sumažėjo 4,6 %, tačiau buvo gerokai didesnės nei 2023 m. Pateiktoje informacijoje darbuotojų duomenų nėra; atlygio ir darbuotojų rodikliai stebimi 2026 m. iki šiol.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Pravers, VšĮ VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Pravers, VšĮ. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.