Dafera, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 3 m. 7 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Dafera, MB
Įmonės kodas
306276720
PVM kodas
LT100015807316
Registracijos adresas
Šiauliai, Žemaitės g. 43-7, LT-76339
Registracijos data
2023-03-20
Įmonės amžius: 3 m. 7 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Krovininis kelių transportas
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB Dafera
Įmonės kodas: 306276720
Adresas: Šiauliai, Žemaitės g. 43-7, LT-76339
PVM mokėtojo kodas: LT100015807316
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Dafera, MB (įmonės kodas 306276720) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2023 m. kovo 20 d. Tai mikro dydžio įmonė, veikianti nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje, privati nuosavybė, kai Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Valdymas yra tik vadovas. Bendrovės buveinė yra Šiauliuose, Šiaulių m. sav., Šiaulių apskr., adresu Žemaitės g. 43-7, LT-76339. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra H.49.41.00 – Krovininis kelių transportas.
Finansiniais 2025 m. įmonės pajamos sudarė 24,6 tūkst. EUR ir, palyginti su 2024 m., sumažėjo 41,8 %. 2024 m. pajamos siekė 42,3 tūkst. EUR, o 2023 m. – 20,1 tūkst. EUR. 2025 m. grynasis nuostolis siekė 6,9 tūkst. EUR, kai 2024 m. buvo uždirbtas 4,1 tūkst. EUR grynasis pelnas, o 2023 m. fiksuotas 2,5 tūkst. EUR nuostolis. 2025 m. pelno marža buvo -27,9 %. Metų pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 3,9 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 3,8 tūkst. EUR, o turtas – 7,7 tūkst. EUR. Vidutinis darbuotojų skaičius 2025 m. buvo 3, o so far in 2026 – 2.
Finansiniais 2025 m. įmonės pajamos sudarė 24,6 tūkst. EUR ir, palyginti su 2024 m., sumažėjo 41,8 %. 2024 m. pajamos siekė 42,3 tūkst. EUR, o 2023 m. – 20,1 tūkst. EUR. 2025 m. grynasis nuostolis siekė 6,9 tūkst. EUR, kai 2024 m. buvo uždirbtas 4,1 tūkst. EUR grynasis pelnas, o 2023 m. fiksuotas 2,5 tūkst. EUR nuostolis. 2025 m. pelno marža buvo -27,9 %. Metų pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 3,9 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 3,8 tūkst. EUR, o turtas – 7,7 tūkst. EUR. Vidutinis darbuotojų skaičius 2025 m. buvo 3, o so far in 2026 – 2.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Dafera, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Dafera, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.