Mindesta, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 3 m. 5 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Mindesta, MB
Įmonės kodas
306329393
PVM kodas
LT100016729215
Registracijos adresas
Joniškio r. sav., Kepalių sen., Kepalių k., J. Avyžiaus g. 4, LT-84196
Registracijos data
2023-05-30
Įmonės amžius: 3 m. 5 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Naujų pastatų statyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Mindesta"
Įmonės kodas: 306329393
Adresas: Joniškio r. sav., Kepalių sen., Kepalių k., J. Avyžiaus g. 4, LT-84196
PVM mokėtojo kodas: LT100016729215
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
MB „Mindesta“ (įmonės kodas 306329393) yra privati mažoji bendrija, įregistruota 2023 m. ir šiuo metu veikianti. Ji priskiriama mikro dydžio privačioms ne finansų bendrovėms, o jos valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Įmonė veikia Kepalių k., Joniškio r. sav., Šiaulių apskrityje. Nurodyta veikla pagal EVRK yra F.41.00.10 – Naujų pastatų statyba.
Finansiškai 2025 m. įmonė gavo 56,5 tūkst. EUR pajamų, tai yra 15,5% mažiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 66,8 tūkst. EUR. 2025 m. grynasis pelnas sudarė 16,7 tūkst. EUR, o pelningumo marža buvo 29,5%. 2024 m. grynasis pelnas siekė 27,1 tūkst. EUR, marža buvo 40,6%, o 2023 m., per 215 dienų laikotarpį, įmonė gavo 30,1 tūkst. EUR pajamų ir 15,0 tūkst. EUR grynojo pelno. Naujausiame balanse nurodyta 22,3 tūkst. EUR turto, 21,3 tūkst. EUR nuosavo kapitalo ir 924 EUR įsipareigojimų. Apskritai įmonė 2025 m. išliko pelninga, tačiau rezultatai buvo kuklesni nei 2024 m.
Vidutinis darbuotojų skaičius 2023–2026 m. buvo 1, o kol kas 2026 m. šis vidurkis taip pat yra 1.
Finansiškai 2025 m. įmonė gavo 56,5 tūkst. EUR pajamų, tai yra 15,5% mažiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 66,8 tūkst. EUR. 2025 m. grynasis pelnas sudarė 16,7 tūkst. EUR, o pelningumo marža buvo 29,5%. 2024 m. grynasis pelnas siekė 27,1 tūkst. EUR, marža buvo 40,6%, o 2023 m., per 215 dienų laikotarpį, įmonė gavo 30,1 tūkst. EUR pajamų ir 15,0 tūkst. EUR grynojo pelno. Naujausiame balanse nurodyta 22,3 tūkst. EUR turto, 21,3 tūkst. EUR nuosavo kapitalo ir 924 EUR įsipareigojimų. Apskritai įmonė 2025 m. išliko pelninga, tačiau rezultatai buvo kuklesni nei 2024 m.
Vidutinis darbuotojų skaičius 2023–2026 m. buvo 1, o kol kas 2026 m. šis vidurkis taip pat yra 1.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Mindesta, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Mindesta, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.