Lerik - Įmonės finansai
|
EUR
|
2023
Nuo: 2023-06-28
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||
| Pardavimo pajamos | 208,906 | 717,887 | 334,639 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 150,410 | 2,935 | 11,730 |
| Grynasis pelnas | 150,410 | 2,495 | 9,782 |
| Nuosavas kapitalas | 150,550 | 33,005 | 42,787 |
| Įsipareigojimai | 9,251 | 13,434 | 9,187 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 3,691 | 2,434 |
| Trumpalaikis turtas | 159,801 | 42,748 | 49,500 |
| Turtas viso | 159,801 | 46,439 | 51,934 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||
| VMI mokesčiai | 11,600 | 9,300 | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||
| Pajamų pokytis y/y | - | +243.6% | -53.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 94.1% | 5.4% | 18.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 99.9% | 7.6% | 22.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 72.0% | 0.3% | 2.9% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 72.0% | 0.4% | 3.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.1 | 0.4 | 0.2 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Lerik - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Lerik pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 483 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 482.88 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 482.88 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 321.92 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 321.92 |
| 2026-09-05 | 2026-09-17 | 321.92 |
| 2026-09-01 | 2026-09-02 | 321.92 |
| 2026-07-01 | 2026-08-31 | 160.96 |
| 2026-06-02 | 2026-06-30 | 321.08 |
| 2026-05-03 | 2026-06-01 | 160.12 |
| 2026-03-03 | 2026-03-31 | 321.92 |
| 2026-02-03 | 2026-03-02 | 160.96 |
| 2026-01-01 | 2026-01-31 | 144.90 |
| 2025-12-02 | 2025-12-31 | 146.06 |
| 2025-11-01 | 2025-12-01 | 1.16 |
| 2025-09-02 | 2025-10-31 | 144.90 |
| 2025-06-03 | 2025-08-31 | 144.90 |
| 2025-05-04 | 2025-05-31 | 144.90 |
| 2025-02-01 | 2025-04-30 | 144.90 |
| 2025-01-02 | 2025-01-31 | 129.00 |
| 2024-12-03 | 2024-12-31 | 129.00 |
| 2024-11-04 | 2024-11-30 | 129.00 |
| 2024-09-03 | 2024-10-31 | 129.00 |
| 2024-08-01 | 2024-08-31 | 187.63 |
| 2024-07-02 | 2024-07-31 | 58.63 |
| 2024-06-03 | 2024-06-30 | 316.63 |
| 2024-05-02 | 2024-06-02 | 187.63 |
| 2024-04-03 | 2024-05-01 | 58.63 |
| 2023-12-01 | 2023-12-31 | 117.26 |
| 2023-11-03 | 2023-11-30 | 58.63 |
Lerik - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-06-04 | 2026-06-05 | 1420.0 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Lerik, MB (kodas 306347612) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m. įmonė gavo 334,6 tūkst. EUR pajamų, t. y. 53,4% mažiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 717,9 tūkst. EUR, tačiau daugiau nei 2023 m. fiksuota 208,9 tūkst. EUR apyvarta, skaičiuota už 186 dienų laikotarpį. 2025 m. grynasis pelnas sudarė 9,8 tūkst. EUR, palyginti su 2,5 tūkst. EUR 2024 m. ir 150,4 tūkst. EUR 2023 m. Pelningumas 2025 m. pagerėjo: grynojo pelno marža pasiekė 2,9%, kai 2024 m. buvo 0,3%, nors dar nepriartėjo prie 2023 m. lygio. 2025 m. balanse nurodyta 51,9 tūkst. EUR turto, 42,8 tūkst. EUR nuosavo kapitalo ir 9,2 tūkst. EUR įsipareigojimų, todėl kapitalo struktūra išlieka tvirta. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 82,4%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,21, o turto apyvartumas siekė 6,44 karto. Nuosavo kapitalo grąža sudarė 22,9%, o turto grąža – 18,8%.