MartLuka, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 3 m. 3 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
MartLuka, MB
Įmonės kodas
306357147
PVM kodas
LT100016215213
Registracijos adresas
Raseiniai, Ežerėlio tak. 9, LT-60174
Registracijos data
2023-07-13
Įmonės amžius: 3 m. 3 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Krovininis kelių transportas
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MartLuka, MB
Įmonės kodas: 306357147
Adresas: Raseiniai, Ežerėlio tak. 9, LT-60174
PVM mokėtojo kodas: LT100016215213
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
MartLuka, MB (įmonės kodas 306357147) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2023 m. liepos 13 d. Įmonė priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms, yra privati nuosavybė ir valdoma tik vadovo. Pagal dydį tai mikro įmonė. Pagrindinė veikla pagal EVRK kodą H.49.41.00 yra krovininis kelių transportas. Įmonės adresas: Raseiniai, Ežerėlio tak. 9, LT-60174, Raseinių r. sav., Kauno apskr.
Finansiškai 2025 m. MartLuka gavo 215,3 tūkst. EUR pajamų, kurios, palyginti su ankstesniais metais, padidėjo 7,3 %, o per dvejus metus augimas siekė 784,4 %. Grynasis pelnas buvo neigiamas ir sudarė 499 EUR, o pelningumo marža siekė -0,2 %, tačiau nuostolis buvo gerokai mažesnis nei 2024 m., kai pajamos siekė 200,6 tūkst. EUR, o grynasis nuostolis – 8,4 tūkst. EUR. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 9,8 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 15,9 tūkst. EUR, o turtas – 25,7 tūkst. EUR. Vidutinis darbuotojų skaičius 2025 m. buvo 3, o tiek pat darbuotojų buvo ir so far in 2026; vidutinis mėnesinis atlyginimas 2026 m. siekė 595,00 EUR. 2025 m. vidutinis mėnesinis atlyginimas buvo 601,36 EUR.
Finansiškai 2025 m. MartLuka gavo 215,3 tūkst. EUR pajamų, kurios, palyginti su ankstesniais metais, padidėjo 7,3 %, o per dvejus metus augimas siekė 784,4 %. Grynasis pelnas buvo neigiamas ir sudarė 499 EUR, o pelningumo marža siekė -0,2 %, tačiau nuostolis buvo gerokai mažesnis nei 2024 m., kai pajamos siekė 200,6 tūkst. EUR, o grynasis nuostolis – 8,4 tūkst. EUR. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 9,8 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 15,9 tūkst. EUR, o turtas – 25,7 tūkst. EUR. Vidutinis darbuotojų skaičius 2025 m. buvo 3, o tiek pat darbuotojų buvo ir so far in 2026; vidutinis mėnesinis atlyginimas 2026 m. siekė 595,00 EUR. 2025 m. vidutinis mėnesinis atlyginimas buvo 601,36 EUR.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie MartLuka, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie MartLuka, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.