Linarma - Įmonės finansai
|
EUR
|
2023
Nuo: 2023-09-12
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||
| Pardavimo pajamos | - | 20,560 | 81,219 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 0 | -10,371 | - |
| Grynasis pelnas | 0 | -10,371 | -19,503 |
| Nuosavas kapitalas | 9,000 | -1,371 | -20,874 |
| Įsipareigojimai | 0 | 9,593 | 32,711 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 4,619 | 3,411 |
| Trumpalaikis turtas | 9,000 | 3,603 | 8,426 |
| Turtas viso | 9,000 | 8,222 | 11,837 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||
| VMI mokesčiai | - | 940 | 7,974 |
| Soc. draudimo įmokos | - | 180 | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | +295.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 0.0% | -126.1% | -164.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 0.0% | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -50.4% | -24.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -50.4% | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 8,567 | 27,073 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Linarma - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Linarma pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 0 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-10 | 0.39 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 0.39 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 0.39 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 0.39 |
| 2026-09-05 | 2026-09-17 | 0.39 |
| 2026-05-03 | 2026-09-02 | 0.39 |
| 2026-04-24 | 2026-04-30 | 0.39 |
| 2026-03-17 | 2026-03-31 | 252.08 |
| 2026-02-18 | 2026-02-22 | 252.80 |
| 2026-01-21 | 2026-02-01 | 0.25 |
| 2025-11-18 | 2025-11-18 | 473.80 |
| 2025-01-22 | 2025-01-26 | 1.24 |
| 2024-12-22 | 2024-12-26 | 418.30 |
| 2024-12-17 | 2024-12-20 | 418.30 |
| 2024-07-24 | 2024-08-07 | 0.05 |
| 2024-04-17 | 2024-04-21 | 2.74 |
| 2024-04-16 | 2024-04-16 | 88.78 |
Linarma - VMI nepriemokos
2026-10-07 dienos įmonės Linarma pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 0 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-06-19 | 2026-10-07 | 0.27 |
| 2026-06-01 | 2026-06-18 | 404.24 |
| 2026-05-29 | 2026-05-31 | 403.91 |
| 2026-05-28 | 2026-05-28 | 403.76 |
| 2026-05-26 | 2026-05-27 | 436.76 |
| 2026-05-22 | 2026-05-25 | 436.16 |
| 2026-05-06 | 2026-05-21 | 434.0 |
| 2026-05-03 | 2026-05-05 | 433.88 |
| 2026-05-01 | 2026-05-02 | 433.76 |
| 2026-04-30 | 2026-04-30 | 433.65 |
| 2026-04-28 | 2026-04-29 | 504.99 |
| 2026-04-17 | 2026-04-27 | 501.48 |
| 2026-03-02 | 2026-03-02 | 308.32 |
| 2026-02-27 | 2026-03-01 | 0.08 |
| 2026-01-29 | 2026-02-03 | 0.07 |
| 2026-01-27 | 2026-01-28 | 0.18 |
| 2026-01-23 | 2026-01-26 | 69.21 |
| 2026-01-22 | 2026-01-22 | 198.88 |
| 2026-01-16 | 2026-01-21 | 198.63 |
| 2026-01-08 | 2026-01-15 | 0.36 |
| 2026-01-01 | 2026-01-07 | 238.7 |
| 2025-12-19 | 2025-12-31 | 0.34 |
| 2025-12-17 | 2025-12-18 | 93.7 |
| 2025-11-30 | 2025-12-16 | 0.57 |
| 2025-11-28 | 2025-11-29 | 728.18 |
| 2025-11-20 | 2025-11-27 | 0.18 |
| 2025-11-15 | 2025-11-19 | 40.5 |
| 2025-09-19 | 2025-09-25 | 1.12 |
| 2025-08-13 | 2025-08-25 | 0.56 |
| 2025-07-16 | 2025-07-26 | 2.32 |
| 2025-06-17 | 2025-06-23 | 2.88 |
| 2025-05-17 | 2025-05-17 | 2.4 |
| 2025-04-28 | 2025-05-01 | 2.32 |
| 2025-04-16 | 2025-04-26 | 2.32 |
| 2025-01-20 | 2025-01-25 | 0.48 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Linarma, UAB, kodas 306411723, yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininio kelių transporto veiklą. 2025 m. įmonės pajamos siekė €81.2K ir, palyginti su €20.6K 2024 m., padidėjo 295.0%, todėl matomas ryškus apyvartos augimas. Nepaisant to, pelningumas išliko neigiamas: 2025 m. grynasis nuostolis sudarė €19.5K, kai 2024 m. jis buvo €10.4K. Pelno marža pagerėjo iki -24.0% nuo -50.4%, nes pajamos augo sparčiau nei sąnaudos. Per dvejus metus bendrovė iš mažesnio nuostolio esant kuklesnei apyvartai perėjo prie didesnės apyvartos, tačiau su didesniu absoliučiu nuostoliu.
2025 m. balanso struktūra išliko silpna: turtas sudarė €11.8K, nuosavas kapitalas buvo -€20.9K, o įsipareigojimai siekė €32.7K. Palyginti su 2024 m., turtas padidėjo nuo €8.2K, įsipareigojimai išaugo nuo €9.6K, o nuosavas kapitalas tapo dar labiau neigiamas. Turto apyvartumas siekė 6.86 karto, rodydamas dideles pajamas, palyginti su turto baze. ROE, ROA, nuosavo kapitalo dalis ir skolų bei nuosavo kapitalo santykis yra smarkiai paveikti neigiamo kapitalo, todėl juos reikia vertinti atsargiai. Pajamos vienam darbuotojui 2025 m. sudarė €27.1K, o nuostolis vienam darbuotojui – €6.5K.
2025 m. balanso struktūra išliko silpna: turtas sudarė €11.8K, nuosavas kapitalas buvo -€20.9K, o įsipareigojimai siekė €32.7K. Palyginti su 2024 m., turtas padidėjo nuo €8.2K, įsipareigojimai išaugo nuo €9.6K, o nuosavas kapitalas tapo dar labiau neigiamas. Turto apyvartumas siekė 6.86 karto, rodydamas dideles pajamas, palyginti su turto baze. ROE, ROA, nuosavo kapitalo dalis ir skolų bei nuosavo kapitalo santykis yra smarkiai paveikti neigiamo kapitalo, todėl juos reikia vertinti atsargiai. Pajamos vienam darbuotojui 2025 m. sudarė €27.1K, o nuostolis vienam darbuotojui – €6.5K.