Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Rumar, MB
Įmonės kodas
306420398
PVM kodas
LT100016270216
Registracijos adresas
Kaunas, Paliepių g. 3A, LT-45478
Registracijos data
2023-09-14
Įmonės amžius: 3 m. 1 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neturime
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Rumar"
Įmonės kodas: 306420398
Adresas: Kaunas, Paliepių g. 3A, LT-45478
PVM mokėtojo kodas: LT100016270216
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Rumar, MB (įmonės kodas 306420398) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2023 m. rugsėjo 14 d. Įmonė veikia nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje, yra privataus kapitalo, o daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims; užsienio investuotojų kapitalo nėra. Valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Įmonė priskiriama mikro įmonei. Registruotas adresas: Paliepių g. 3A, Kaunas, Kauno m. sav., Kauno apskr.
Pagrindinė veikla pagal EVRK yra F.43.35.00 – kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai. Finansiškai 2025 m. įmonė gavo 179,3 tūkst. EUR pajamų, t. y. 70,3 % daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 105,3 tūkst. EUR. Grynasis pelnas 2025 m. sudarė 14,7 tūkst. EUR, palyginti su 3,1 tūkst. EUR 2024 m., o pelno marža siekė 8,2 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas buvo 6,0 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 3,6 tūkst. EUR, o turtas – 9,6 tūkst. EUR.
Vidutinis darbuotojų skaičius 2025 m. buvo 3, o 2026 m. iki šiol taip pat siekė 3. Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis 2026 m. iki šiol buvo 555,16 EUR, kai 2025 m. jis sudarė 549,66 EUR.
Pagrindinė veikla pagal EVRK yra F.43.35.00 – kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai. Finansiškai 2025 m. įmonė gavo 179,3 tūkst. EUR pajamų, t. y. 70,3 % daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 105,3 tūkst. EUR. Grynasis pelnas 2025 m. sudarė 14,7 tūkst. EUR, palyginti su 3,1 tūkst. EUR 2024 m., o pelno marža siekė 8,2 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas buvo 6,0 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 3,6 tūkst. EUR, o turtas – 9,6 tūkst. EUR.
Vidutinis darbuotojų skaičius 2025 m. buvo 3, o 2026 m. iki šiol taip pat siekė 3. Vidutinis mėnesinis darbo užmokestis 2026 m. iki šiol buvo 555,16 EUR, kai 2025 m. jis sudarė 549,66 EUR.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Rumar, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Rumar, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.