Nakties metro - Įmonės finansai
|
EUR
|
2023
Nuo: 2023-12-14
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
|||
| Pardavimo pajamos | - | 11,769 | 108,887 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | -98,531 | -40,788 |
| Grynasis pelnas | -12 | -98,531 | -40,788 |
| Nuosavas kapitalas | 1,188 | -97,343 | -138,130 |
| Įsipareigojimai | 12 | 225,405 | 252,957 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 19,652 | 64,196 |
| Trumpalaikis turtas | 1,200 | 108,410 | 50,631 |
| Turtas viso | 1,200 | 128,062 | 114,827 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
|||
| VMI mokesčiai | - | 567 | - |
| Soc. draudimo įmokos | - | 275 | - |
|
Finansiniai rodikliai
|
|||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | +825.2% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -1.0% | -76.9% | -35.5% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -1.0% | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -837.2% | -37.5% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | -837.2% | -37.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.0 | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | 8,307 | 48,394 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Nakties metro - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Nakties metro pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 1 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 0.76 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 0.76 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 0.76 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 57.15 |
| 2026-09-16 | 2026-09-17 | 57.15 |
| 2026-09-05 | 2026-09-15 | 38.93 |
| 2026-08-23 | 2026-09-02 | 38.93 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 38.93 |
| 2026-07-27 | 2026-08-17 | 20.71 |
| 2026-07-26 | 2026-07-26 | 18.22 |
| 2026-07-23 | 2026-07-25 | 20.71 |
| 2026-07-19 | 2026-07-22 | 18.22 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 18.22 |
| 2026-06-16 | 2026-06-22 | 227.00 |
| 2026-05-26 | 2026-05-26 | 145.83 |
| 2026-05-17 | 2026-05-25 | 155.06 |
| 2026-05-04 | 2026-05-07 | 0.82 |
| 2026-05-03 | 2026-05-03 | 240.74 |
| 2026-04-27 | 2026-04-29 | 240.74 |
| 2026-04-26 | 2026-04-26 | 297.68 |
| 2026-04-24 | 2026-04-25 | 298.50 |
| 2026-04-20 | 2026-04-23 | 352.65 |
| 2026-03-27 | 2026-03-27 | 213.70 |
| 2026-03-17 | 2026-03-24 | 213.70 |
| 2026-01-21 | 2026-01-22 | 0.66 |
| 2026-01-16 | 2026-01-19 | 243.07 |
| 2025-12-16 | 2025-12-21 | 181.05 |
| 2025-11-18 | 2025-11-23 | 68.07 |
| 2025-10-16 | 2025-10-20 | 135.19 |
| 2025-09-16 | 2025-09-22 | 135.16 |
| 2025-07-16 | 2025-07-22 | 135.19 |
| 2025-06-17 | 2025-06-19 | 1.27 |
| 2025-05-16 | 2025-05-25 | 135.07 |
| 2025-02-18 | 2025-02-23 | 135.48 |
| 2025-01-16 | 2025-01-19 | 377.59 |
| 2024-09-17 | 2024-09-19 | 0.01 |
| 2024-08-19 | 2024-09-04 | 0.01 |
| 2024-07-16 | 2024-08-08 | 0.01 |
| 2024-06-18 | 2024-07-10 | 0.01 |
| 2024-05-16 | 2024-06-09 | 0.01 |
| 2024-04-23 | 2024-05-01 | 0.01 |
| 2024-01-16 | 2024-01-21 | 2.91 |
Nakties metro - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-05-15 | 2026-05-22 | 2.48 |
| 2026-05-06 | 2026-05-14 | 2.22 |
| 2026-05-01 | 2026-05-05 | 244.99 |
| 2026-04-30 | 2026-04-30 | 244.93 |
| 2026-04-28 | 2026-04-29 | 168.77 |
| 2026-04-26 | 2026-04-27 | 209.39 |
| 2026-04-17 | 2026-04-25 | 248.06 |
| 2026-03-29 | 2026-04-16 | 2.89 |
| 2026-03-22 | 2026-03-28 | 2.52 |
| 2026-03-13 | 2026-03-17 | 541.22 |
| 2026-03-08 | 2026-03-12 | 2.13 |
| 2026-03-02 | 2026-03-07 | 2719.49 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Nakties metro, UAB (kodas 306643013) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti restoranų veiklą. Naujausiais, 2025 finansiniais metais, bendrovė gavo 108,9 tūkst. eurų pajamų ir patyrė 40,8 tūkst. eurų grynąjį nuostolį, todėl pelno marža buvo neigiama ir siekė 37,5%. Palyginti su 2024 metais, kai pajamos sudarė 11,8 tūkst. eurų, apyvarta smarkiai išaugo, o nuostolis sumažėjo nuo 98,5 tūkst. eurų, todėl matomas veiklos masto didėjimas, tačiau pelningumas išliko neigiamas. 2023 m. laikotarpis truko 17 dienų ir buvo baigtas 12 eurų nuostoliu. 2025 m. pabaigoje visas turtas siekė 114,8 tūkst. eurų: 64,2 tūkst. eurų sudarė ilgalaikis turtas, 50,6 tūkst. eurų trumpalaikis turtas. Nuosavas kapitalas buvo neigiamas ir siekė 138,1 tūkst. eurų, o įsipareigojimai sudarė 253,0 tūkst. eurų, todėl balansas išliko įsiskolinęs. Turto apyvartumas buvo 0,95 karto, pajamos vienam darbuotojui – 54,4 tūkst. eurų, o nuostolis vienam darbuotojui – 20,4 tūkst. eurų.