Autovilkija - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-01-08
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 2,870 | 3,370 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 778 | 680 |
| Grynasis pelnas | 778 | 680 |
| Nuosavas kapitalas | 779 | 1,459 |
| Įsipareigojimai | 262 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 1,041 | 1,083 |
| Trumpalaikis turtas | 0 | 376 |
| Turtas viso | 1,041 | 1,459 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +17.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 74.7% | 46.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 99.9% | 46.6% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 27.1% | 20.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 27.1% | 20.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.3 | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Autovilkija - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Autovilkija - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Autovilkija pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 0 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-08-02 | 2026-10-11 | 0.16 |
| 2026-07-02 | 2026-08-01 | 0.15 |
| 2026-06-18 | 2026-07-01 | 41.0 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Autovilkija, MB (kodas 306656719) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. 2025 finansiniais metais įmonė gavo €3.4K pajamų, t. y. 17.4% daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė €2.9K. Grynasis pelnas sumažėjo iki €680 nuo €778, tačiau pelningumas išliko geras – 2025 m. jis sudarė 20.2%, palyginti su 27.1% 2024 m. Balansas per metus sustiprėjo: turtas padidėjo iki €1.5K nuo maždaug €1.0K, o nuosavas kapitalas išaugo iki €1.5K nuo €779. 2024 m. įsipareigojimai siekė €262, o 2025 m. nuosavo kapitalo rodiklis buvo 100.0%, todėl veikla praktiškai buvo finansuojama nuosavomis lėšomis. Turto apyvartumas 2025 m. siekė 2.31 karto, rodydamas gana efektyvų pajamų generavimą iš nedidelės turto bazės. Nuosavo ir viso turto grąža 2025 m. buvo aukšta, tačiau ją reikėtų vertinti atsižvelgiant į labai mažą įmonės mastą.