Beltaisa, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 9 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Beltaisa, MB
Įmonės kodas
306662729
PVM kodas
LT100016708111
Registracijos adresas
Kaunas, Europos pr. 106B, LT-46351
Registracijos data
2024-01-16
Įmonės amžius: 2 m. 9 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Beltaisa"
Įmonės kodas: 306662729
Adresas: Kaunas, Europos pr. 106B, LT-46351
PVM mokėtojo kodas: LT100016708111
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Beltaisa, MB yra veikianti privati mažoji bendrija (MB), įregistruota 2024 m. sausio 16 d. įmonės kodu 306662729. Ji priskiriama mikro įmonei, veikiančiai nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje. Įmonė valdoma pagal modelį „tik vadovas“. Nuosavybės forma yra privati nuosavybė, kai Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Bendrovės adresas: Kaunas, Europos pr. 106B, LT-46351, Kauno m. sav., Kauno apskr.
Pagrindinė veikla – variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba (EVRK G.47.81.00). Naujausia turima finansinė informacija pateikta už 2024 m., 350 dienų laikotarpį. Tais metais bendrovė gavo 195,1 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 91,1 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 46,7 %. Nuosavas kapitalas sudarė 93,1 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 10,8 tūkst. EUR, o turtas – 103,9 tūkst. EUR. Duomenys rodo pelningai veikiančią mažą įmonę, kurios nuosavas kapitalas yra didesnis už įsipareigojimus. Darbuotojų ir atlyginimų duomenų rinkinyje nepateikta.
Pagrindinė veikla – variklinių transporto priemonių mažmeninė prekyba (EVRK G.47.81.00). Naujausia turima finansinė informacija pateikta už 2024 m., 350 dienų laikotarpį. Tais metais bendrovė gavo 195,1 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 91,1 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 46,7 %. Nuosavas kapitalas sudarė 93,1 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 10,8 tūkst. EUR, o turtas – 103,9 tūkst. EUR. Duomenys rodo pelningai veikiančią mažą įmonę, kurios nuosavas kapitalas yra didesnis už įsipareigojimus. Darbuotojų ir atlyginimų duomenų rinkinyje nepateikta.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Beltaisa, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Beltaisa, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.