Gelmeista - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-01-23
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 159,656 | 250,552 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 26,685 | 13,516 |
| Grynasis pelnas | 26,685 | 12,691 |
| Nuosavas kapitalas | 26,685 | 39,376 |
| Įsipareigojimai | 6,176 | 13,302 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 32,861 | 52,678 |
| Turtas viso | 32,861 | 52,678 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +56.9% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 81.2% | 24.1% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | 32.2% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 16.7% | 5.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 16.7% | 5.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.2 | 0.3 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Gelmeista - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-08-01 | 2026-08-31 | 2.40 |
| 2026-06-02 | 2026-06-30 | 41.44 |
| 2026-05-03 | 2026-05-31 | 60.96 |
| 2026-03-03 | 2026-03-31 | 8.03 |
| 2026-02-03 | 2026-02-28 | 72.45 |
| 2025-12-02 | 2026-01-31 | 72.45 |
| 2025-09-02 | 2025-11-30 | 72.45 |
| 2025-07-01 | 2025-07-31 | 72.45 |
| 2025-05-04 | 2025-05-31 | 72.45 |
| 2025-02-01 | 2025-04-30 | 72.45 |
| 2024-12-03 | 2024-12-31 | 64.50 |
| 2024-09-03 | 2024-10-31 | 64.50 |
| 2024-08-01 | 2024-08-31 | 64.50 |
| 2024-04-03 | 2024-04-30 | 64.50 |
| 2024-03-01 | 2024-03-31 | 64.50 |
Gelmeista - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-08-28 | 2025-08-28 | 675.36 |
| 2024-12-14 | 2024-12-17 | 540.0 |
| 2024-12-03 | 2024-12-13 | 1191.0 |
| 2024-11-30 | 2024-12-02 | 2000.0 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Gelmeista, MB (kodas 306667128) yra mažoji bendrija, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. 2025 finansiniais metais pajamos padidėjo iki 250,6 tūkst. EUR ir, palyginti su 2024 m. 159,7 tūkst. EUR, augo 56,9%. Tačiau pelningumas susilpnėjo: grynasis pelnas sumažėjo iki 12,7 tūkst. EUR nuo 26,7 tūkst. EUR, o pelno marža nukrito iki 5,1% nuo 16,7%. Tai rodo, kad pajamų augimas 2025 m. nebuvo lydimas tokio pat masto pelno didėjimo.
Balanso rodikliai išliko santykinai nuosaikūs. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 52,7 tūkst. EUR, kai 2024 m. buvo 32,9 tūkst. EUR. Nuosavas kapitalas padidėjo iki 39,4 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – iki 13,3 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 74,8%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,34, turto apyvartumas – 4,76 karto, ROE – 32,2%, o ROA – 24,1%. Šie duomenys rodo nedidelę, bet pelningą įmonę su santykinai efektyviu turto panaudojimu.
Balanso rodikliai išliko santykinai nuosaikūs. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 52,7 tūkst. EUR, kai 2024 m. buvo 32,9 tūkst. EUR. Nuosavas kapitalas padidėjo iki 39,4 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – iki 13,3 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 74,8%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,34, turto apyvartumas – 4,76 karto, ROE – 32,2%, o ROA – 24,1%. Šie duomenys rodo nedidelę, bet pelningą įmonę su santykinai efektyviu turto panaudojimu.