Rksolutions - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-01-25
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 30,550 | 99,236 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -3,010 | 7,195 |
| Grynasis pelnas | -3,010 | 6,940 |
| Nuosavas kapitalas | -2,010 | 4,930 |
| Įsipareigojimai | 15,864 | 40,923 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 13,854 | 45,853 |
| Turtas viso | 13,854 | 45,853 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +224.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -21.7% | 15.1% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | 140.8% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -9.9% | 7.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -9.9% | 7.3% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 8.3 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Rksolutions - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Rksolutions - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Rksolutions, MB (kodas 306668073) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių mažmeninę prekybą. 2025 m. įmonė gavo 99,2 tūkst. Eur pajamų, palyginti su 30,6 tūkst. Eur 2024 m., todėl metinis augimas siekė 224,8%. Pelningumas taip pat reikšmingai pagerėjo: 2025 m. grynasis pelnas sudarė 6,9 tūkst. Eur, kai 2024 m. buvo patirtas 3,0 tūkst. Eur nuostolis, o grynoji marža pasikeitė nuo -9,9% iki 7,0%. Taigi įmonė per metus iš nuostolingos veiklos perėjo į pelningą.
2025 m. balansas sustiprėjo. Turtas padidėjo iki 45,9 tūkst. Eur nuo 13,9 tūkst. Eur prieš metus, o nuosavas kapitalas pasikeitė iš -2,0 tūkst. Eur į 4,9 tūkst. Eur. Įsipareigojimai išaugo iki 40,9 tūkst. Eur nuo 15,9 tūkst. Eur, atspindėdami didesnę veiklos apimtį. Pagrindiniai 2025 m. rodikliai rodo 2,16 karto turto apyvartą, 140,8% nuosavo kapitalo grąžą, 15,1% turto grąžą ir 8,30 skolos bei nuosavo kapitalo santykį. Apskritai 2025 m. duomenys rodo spartų augimą, gerėjančius rezultatus ir vis dar gana svertinę kapitalo struktūrą.
2025 m. balansas sustiprėjo. Turtas padidėjo iki 45,9 tūkst. Eur nuo 13,9 tūkst. Eur prieš metus, o nuosavas kapitalas pasikeitė iš -2,0 tūkst. Eur į 4,9 tūkst. Eur. Įsipareigojimai išaugo iki 40,9 tūkst. Eur nuo 15,9 tūkst. Eur, atspindėdami didesnę veiklos apimtį. Pagrindiniai 2025 m. rodikliai rodo 2,16 karto turto apyvartą, 140,8% nuosavo kapitalo grąžą, 15,1% turto grąžą ir 8,30 skolos bei nuosavo kapitalo santykį. Apskritai 2025 m. duomenys rodo spartų augimą, gerėjančius rezultatus ir vis dar gana svertinę kapitalo struktūrą.