Vausta, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 8 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Vausta, MB
Įmonės kodas
306678103
PVM kodas
LT100016678711
Registracijos adresas
Vilnius, V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237
Registracijos data
2024-02-07
Įmonės amžius: 2 m. 8 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB Vausta
Įmonės kodas: 306678103
Adresas: Vilnius, V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237
PVM mokėtojo kodas: LT100016678711
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Vausta, MB (įmonės kodas 306678103) yra veikianti įmonė, įregistruota 2024 m. Įmonė veikia kaip privati mažoji bendrija (MB) nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje ir priskiriama mikro įmonei. Valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Įmonė yra privati nuosavybė: daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Registruotas adresas yra Vilniuje, V. Nagevičiaus g. 3, LT-08237, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Pagrindinė veikla pagal EVRK yra F.43.35.00, Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai. 2025 m. įmonė gavo 112,9 tūkst. Eur pajamų, o tai yra 42,0 % daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 79,5 tūkst. Eur. Vis dėlto pelningumas pablogėjo: grynasis pelnas sumažėjo nuo 17,2 tūkst. Eur 2024 m. iki 3,0 tūkst. Eur nuostolio 2025 m., o pelno marža pasikeitė iš 21,6 % į -2,7 %. Turtas 2025 m. padidėjo iki 73,3 tūkst. Eur nuo 18,2 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas siekė 14,2 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 59,1 tūkst. Eur. Nuosavo kapitalo rodiklis buvo 19,3 %, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 4,17. Darbuotojų duomenys nepateikti; naujausi personalo metai yra 2026 m. iki šiol.
Pagrindinė veikla pagal EVRK yra F.43.35.00, Kiti statybos baigiamieji ir apdailos darbai. 2025 m. įmonė gavo 112,9 tūkst. Eur pajamų, o tai yra 42,0 % daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 79,5 tūkst. Eur. Vis dėlto pelningumas pablogėjo: grynasis pelnas sumažėjo nuo 17,2 tūkst. Eur 2024 m. iki 3,0 tūkst. Eur nuostolio 2025 m., o pelno marža pasikeitė iš 21,6 % į -2,7 %. Turtas 2025 m. padidėjo iki 73,3 tūkst. Eur nuo 18,2 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas siekė 14,2 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 59,1 tūkst. Eur. Nuosavo kapitalo rodiklis buvo 19,3 %, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 4,17. Darbuotojų duomenys nepateikti; naujausi personalo metai yra 2026 m. iki šiol.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Vausta, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Vausta, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.