M2 meistrai, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 8 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
M2 meistrai, MB
Įmonės kodas
306685165
Registracijos adresas
Vilniaus r. sav., Sudervės sen., Bubų k., Erdvės 4-oji g. 4, LT-14216
Registracijos data
2024-02-19
Įmonės amžius: 2 m. 8 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Naujų pastatų statyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
M2 meistrai, MB
Įmonės kodas: 306685165
Adresas: Vilniaus r. sav., Sudervės sen., Bubų k., Erdvės 4-oji g. 4, LT-14216
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
M2 meistrai, MB (įmonės kodas 306685165) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2024 m. vasario 19 d. Įmonė priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms ir yra laikoma privačios nuosavybės subjektu, kuriame daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Bendrovės valdymas nurodytas kaip tik vadovas, o dydis – mikro. Registruotas adresas: Erdvės 4-oji g. 4, Bubų k., Sudervės sen., Vilniaus r. sav., Vilniaus apskritis. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra F.41.00.10 – Naujų pastatų statyba.
Finansiškai 2025 m. bendrovė išliko nedidelė, tačiau augo. Pajamos padidėjo iki 20,7 tūkst. Eur nuo 10,8 tūkst. Eur 2024 m., t. y. 92,2 % per metus. Grynas pelnas 2025 m. siekė 13,3 tūkst. Eur, palyginti su 10,2 tūkst. Eur 2024 m., o pelno marža buvo 64,1 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 24,3 tūkst. Eur, turto vertė – 25,4 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 1,0 tūkst. Eur. Balansas buvo labai stipriai finansuojamas nuosavomis lėšomis: nuosavo kapitalo rodiklis siekė 95,9 %, o skolų ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,04.
Finansiškai 2025 m. bendrovė išliko nedidelė, tačiau augo. Pajamos padidėjo iki 20,7 tūkst. Eur nuo 10,8 tūkst. Eur 2024 m., t. y. 92,2 % per metus. Grynas pelnas 2025 m. siekė 13,3 tūkst. Eur, palyginti su 10,2 tūkst. Eur 2024 m., o pelno marža buvo 64,1 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 24,3 tūkst. Eur, turto vertė – 25,4 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 1,0 tūkst. Eur. Balansas buvo labai stipriai finansuojamas nuosavomis lėšomis: nuosavo kapitalo rodiklis siekė 95,9 %, o skolų ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,04.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie M2 meistrai, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie M2 meistrai, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.