Open statyba - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-03-14
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 37,405 | 146,910 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 3,598 | 49,024 |
| Grynasis pelnas | 3,598 | 46,076 |
| Nuosavas kapitalas | 3,598 | 49,674 |
| Įsipareigojimai | 7,152 | 14,037 |
| Ilgalaikis turtas | 1,450 | 1,789 |
| Trumpalaikis turtas | 9,300 | 61,922 |
| Turtas viso | 10,750 | 63,711 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +292.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 33.5% | 72.3% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | 92.8% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 9.6% | 31.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 9.6% | 33.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 2.0 | 0.3 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Open statyba - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Open statyba - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Open statyba, MB (įmonės kodas 306702604) yra mažoji bendrija, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. 2025 m., kuris yra naujausias finansinis laikotarpis, bendrovė gavo 146,9 tūkst. EUR pajamų, palyginti su 37,4 tūkst. EUR 2024 m., todėl matomas ryškus pardavimų augimas. Grynasis pelnas 2025 m. padidėjo iki 46,1 tūkst. EUR nuo 3,6 tūkst. EUR ankstesniais metais, o pelno marža pagerėjo iki 31,4% nuo 9,6%. Per dvejų metų laikotarpį tiek pajamos, tiek pelningumas nuosekliai augo, o 2025 m. veiklos rezultatai buvo gerokai stipresni nei 2024 m.
2025 m. sustiprėjo ir balansas. Turto suma siekė 63,7 tūkst. EUR, iš jų 61,9 tūkst. EUR sudarė trumpalaikis turtas, o ilgalaikis turtas – 1,8 tūkst. EUR. Nuosavas kapitalas išaugo iki 49,7 tūkst. EUR, įsipareigojimai sudarė 14,0 tūkst. EUR, todėl nuosavo kapitalo dalis siekė 78,0%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,28. Nuosavo kapitalo grąža siekė 92,8%, o turto grąža – 72,3%, kas rodo efektyvų palyginti nedidelės turto bazės panaudojimą. Turto apyvartumas 2025 m. buvo 2,31 karto.
2025 m. sustiprėjo ir balansas. Turto suma siekė 63,7 tūkst. EUR, iš jų 61,9 tūkst. EUR sudarė trumpalaikis turtas, o ilgalaikis turtas – 1,8 tūkst. EUR. Nuosavas kapitalas išaugo iki 49,7 tūkst. EUR, įsipareigojimai sudarė 14,0 tūkst. EUR, todėl nuosavo kapitalo dalis siekė 78,0%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,28. Nuosavo kapitalo grąža siekė 92,8%, o turto grąža – 72,3%, kas rodo efektyvų palyginti nedidelės turto bazės panaudojimą. Turto apyvartumas 2025 m. buvo 2,31 karto.