Go compliant, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 7 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Go compliant, MB
Įmonės kodas
306707245
Registracijos adresas
Vilnius, Ceikinių g. 9-55, LT-09322
Registracijos data
2024-03-20
Įmonės amžius: 2 m. 7 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Teisinė veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
Mažoji bendrija "Go compliant"
Įmonės kodas: 306707245
Adresas: Vilnius, Ceikinių g. 9-55, LT-09322
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Go compliant, MB (įmonės kodas 306707245) yra privati mažoji bendrija, įregistruota 2024 m. kovo 20 d. ir šiuo metu veikianti. Ji priskiriama privačių nacionalinių ne finansų bendrovių sektoriui, yra privataus kapitalo, o daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims, be užsienio investuotojų kapitalo. Valdymo forma nurodyta kaip tik vadovas, o įmonė priskirta mikro dydžio kategorijai. Buveinė yra Vilniuje, Ceikinių g. 9-55, LT-09322, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskrityje. Pagal EVRK kodą N.69.10.00 vykdoma veikla yra teisinė veikla.
Finansiškai įmonė 2024 m. gavo 30,7 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 29,1 tūkst. Eur grynojo pelno. 2025 m. pajamos sumažėjo iki 14,9 tūkst. Eur, o grynasis pelnas sudarė 7,1 tūkst. Eur. Tai reiškė 51,4 % pajamų sumažėjimą, tačiau įmonė išliko pelninga, o grynojo pelno marža siekė 47,7 %. Nuosavas kapitalas padidėjo nuo 705 Eur 2024 m. iki 8,3 tūkst. Eur 2025 m., o turtas išaugo iki 14,8 tūkst. Eur. Personalo duomenys pateikiami iki 2026 m., tačiau vidutinio darbuotojų skaičiaus ar vidutinio darbo užmokesčio rodiklių nėra.
Finansiškai įmonė 2024 m. gavo 30,7 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 29,1 tūkst. Eur grynojo pelno. 2025 m. pajamos sumažėjo iki 14,9 tūkst. Eur, o grynasis pelnas sudarė 7,1 tūkst. Eur. Tai reiškė 51,4 % pajamų sumažėjimą, tačiau įmonė išliko pelninga, o grynojo pelno marža siekė 47,7 %. Nuosavas kapitalas padidėjo nuo 705 Eur 2024 m. iki 8,3 tūkst. Eur 2025 m., o turtas išaugo iki 14,8 tūkst. Eur. Personalo duomenys pateikiami iki 2026 m., tačiau vidutinio darbuotojų skaičiaus ar vidutinio darbo užmokesčio rodiklių nėra.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Go compliant, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Go compliant, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.