Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
M2IN, MB
Įmonės kodas
306708863
PVM kodas
LT100017947110
Registracijos adresas
Kaunas, Panerių g. 51-100, LT-48334
Registracijos data
2024-03-22
Įmonės amžius: 2 m. 7 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
https://m2in.lt
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Architektūros veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB M2IN
Įmonės kodas: 306708863
Adresas: Kaunas, Panerių g. 51-100, LT-48334
PVM mokėtojo kodas: LT100017947110
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
M2IN, MB (įmonės kodas 306708863) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2024 m. Įmonė priskiriama mikro įmonėms, veikia nacionalinių privačių ne finansų bendrovių sektoriuje ir valdoma pagal „tik vadovas“ valdymo struktūrą. Nuosavybės forma rodo privačią nuosavybę, kurioje Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Įmonė įsikūrusi Kaune, Panerių g. 51-100, Kauno m. sav., Kauno apskr.
Pagrindinė veikla priskirta EVRK N.71.11.00, Architektūros veikla. Finansine prasme 2025 m. įmonės pajamos siekė 31,2 tūkst. Eur ir, palyginti su 2024 m. (37,4 tūkst. Eur), sumažėjo 16,6 %. Grynasis pelnas 2025 m. buvo 23,6 tūkst. Eur, kai 2024 m. jis sudarė 25,5 tūkst. Eur, o grynojo pelno marža padidėjo iki 75,7 % nuo 68,0 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 5,0 tūkst. Eur, įsipareigojimai – 2,6 tūkst. Eur, o turtas – 7,6 tūkst. Eur. Darbuotojų informacija pateikiama jau 2026 m., tačiau vidutinio darbuotojų skaičiaus ir darbo užmokesčio duomenų nėra.
Pagrindinė veikla priskirta EVRK N.71.11.00, Architektūros veikla. Finansine prasme 2025 m. įmonės pajamos siekė 31,2 tūkst. Eur ir, palyginti su 2024 m. (37,4 tūkst. Eur), sumažėjo 16,6 %. Grynasis pelnas 2025 m. buvo 23,6 tūkst. Eur, kai 2024 m. jis sudarė 25,5 tūkst. Eur, o grynojo pelno marža padidėjo iki 75,7 % nuo 68,0 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 5,0 tūkst. Eur, įsipareigojimai – 2,6 tūkst. Eur, o turtas – 7,6 tūkst. Eur. Darbuotojų informacija pateikiama jau 2026 m., tačiau vidutinio darbuotojų skaičiaus ir darbo užmokesčio duomenų nėra.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie M2IN, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie M2IN, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.