Siūlų spalvos, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 7 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Siūlų spalvos, MB
Įmonės kodas
306709456
PVM kodas
LT100016796413
Registracijos adresas
Klaipėdos r. sav., Sendvario sen., Slengių k., Juknaičių g. 25, LT-92343
Registracijos data
2024-03-22
Įmonės amžius: 2 m. 7 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Kita nespecializuota mažmeninė prekyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB Siūlų spalvos
Įmonės kodas: 306709456
Adresas: Klaipėdos r. sav., Sendvario sen., Slengių k., Juknaičių g. 25, LT-92343
PVM mokėtojo kodas: LT100016796413
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Siūlų spalvos, MB (įmonės kodas 306709456) yra privati mažoji bendrija, įregistruota 2024 m. ir nurodoma kaip veikianti. Ji priskiriama nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriui, yra privati nuosavybė, kurioje daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Valdymo forma – tik vadovas. Įmonė priskirta mikro įmonių kategorijai ir vykdo veiklą pagal EVRK G.47.12.00 – Kita nespecializuota mažmeninė prekyba. Buveinė nurodyta Slengių k., Sendvario sen., Klaipėdos r. sav., Klaipėdos apskr.
Finansiniai rezultatai 2025 m. reikšmingai pagerėjo. Pajamos padidėjo iki 192,1 tūkst. EUR, palyginti su 82,4 tūkst. EUR 2024 m., o grynasis pelnas iš 364 EUR nuostolio 2024 m. išaugo iki 52,2 tūkst. EUR 2025 m. 2025 m. pelningumo marža siekė 27,2 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 54,2 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 212,7 tūkst. EUR, o turtas – 266,9 tūkst. EUR; ilgalaikis turtas siekė 111,5 tūkst. EUR, trumpalaikis – 155,4 tūkst. EUR. Personalo rodikliai nurodomi so far in 2026, tačiau pateiktame rinkinyje nėra vidutinio darbuotojų skaičiaus ar vidutinio atlygio reikšmių.
Finansiniai rezultatai 2025 m. reikšmingai pagerėjo. Pajamos padidėjo iki 192,1 tūkst. EUR, palyginti su 82,4 tūkst. EUR 2024 m., o grynasis pelnas iš 364 EUR nuostolio 2024 m. išaugo iki 52,2 tūkst. EUR 2025 m. 2025 m. pelningumo marža siekė 27,2 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 54,2 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 212,7 tūkst. EUR, o turtas – 266,9 tūkst. EUR; ilgalaikis turtas siekė 111,5 tūkst. EUR, trumpalaikis – 155,4 tūkst. EUR. Personalo rodikliai nurodomi so far in 2026, tačiau pateiktame rinkinyje nėra vidutinio darbuotojų skaičiaus ar vidutinio atlygio reikšmių.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Siūlų spalvos, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Siūlų spalvos, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.