Maregis - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-03-26
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 6,415 | 3,685 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 2,353 | -4,059 |
| Grynasis pelnas | 2,353 | -4,059 |
| Nuosavas kapitalas | 3,853 | -206 |
| Įsipareigojimai | 351 | 7,364 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 5,000 |
| Trumpalaikis turtas | 4,204 | 1,886 |
| Turtas viso | 4,204 | 6,886 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||
| VMI mokesčiai | 177 | 213 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | -42.6% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 56.0% | -58.9% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 61.1% | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 36.7% | -110.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 36.7% | -110.1% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.1 | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 6,415 | 4,211 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Maregis - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Maregis pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 1 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 0.62 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 0.62 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 0.62 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 0.62 |
| 2026-09-05 | 2026-09-17 | 0.62 |
| 2026-05-03 | 2026-09-02 | 0.62 |
| 2026-01-21 | 2026-04-30 | 0.62 |
| 2025-10-27 | 2025-12-09 | 39.16 |
| 2025-10-26 | 2025-10-26 | 38.83 |
| 2025-10-24 | 2025-10-25 | 39.16 |
| 2025-10-23 | 2025-10-23 | 62.10 |
| 2025-10-16 | 2025-10-22 | 61.77 |
| 2025-09-24 | 2025-10-15 | 22.94 |
| 2025-09-16 | 2025-09-23 | 38.12 |
| 2025-07-27 | 2025-07-27 | 38.12 |
| 2025-07-26 | 2025-07-26 | 37.86 |
| 2025-07-24 | 2025-07-25 | 38.12 |
| 2025-07-16 | 2025-07-23 | 37.86 |
| 2025-05-04 | 2025-05-06 | 39.03 |
| 2025-04-30 | 2025-04-30 | 38.83 |
| 2025-04-27 | 2025-04-29 | 39.03 |
| 2025-04-26 | 2025-04-26 | 38.83 |
| 2025-04-24 | 2025-04-25 | 39.03 |
| 2025-04-18 | 2025-04-23 | 38.83 |
| 2025-01-22 | 2025-03-09 | 8.94 |
| 2025-01-20 | 2025-01-21 | 8.10 |
| 2025-01-16 | 2025-01-19 | 68.78 |
| 2025-01-02 | 2025-01-15 | 8.10 |
| 2024-12-22 | 2024-12-31 | 8.10 |
| 2024-12-18 | 2024-12-20 | 8.10 |
| 2024-12-17 | 2024-12-17 | 113.10 |
| 2024-11-18 | 2024-12-16 | 52.42 |
| 2024-10-29 | 2024-10-30 | 61.74 |
| 2024-10-28 | 2024-10-28 | 60.68 |
| 2024-10-24 | 2024-10-27 | 61.74 |
| 2024-10-16 | 2024-10-23 | 60.68 |
| 2024-09-17 | 2024-09-24 | 89.41 |
| 2024-09-16 | 2024-09-16 | 28.73 |
| 2024-08-19 | 2024-09-15 | 60.67 |
| 2024-07-16 | 2024-08-15 | 31.93 |
Maregis - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-02-21 | 2026-02-21 | 5.64 |
| 2025-01-08 | 2025-01-15 | 0.29 |
| 2025-01-01 | 2025-01-07 | 50.84 |
| 2024-12-19 | 2024-12-31 | 50.55 |
| 2024-12-03 | 2024-12-18 | 0.55 |
| 2024-11-20 | 2024-12-02 | 0.31 |
| 2024-11-17 | 2024-11-19 | 50.31 |
| 2024-10-17 | 2024-11-16 | 50.0 |
| 2024-10-01 | 2024-10-15 | 24.11 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Maregis, UAB (kodas 306711845), uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą, 2025 m. gavo 3,7 tūkst. EUR pajamų, t. y. 42,6% mažiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 6,4 tūkst. EUR. 2025 m. grynasis nuostolis sudarė 4,1 tūkst. EUR, palyginti su 2,4 tūkst. EUR grynuoju pelnu 2024 m., o pelningumo marža nukrito iki -110,1%. Tai rodo aiškų veiklos rezultatų pablogėjimą nuo pelno prie nuostolio. Balansas taip pat susilpnėjo: turtas padidėjo iki 6,9 tūkst. EUR, iš jų 5,0 tūkst. EUR sudarė ilgalaikis ir 1,9 tūkst. EUR trumpalaikis turtas, o įsipareigojimai išaugo iki 7,4 tūkst. EUR. Nuosavas kapitalas tapo neigiamas ir siekė -206 EUR. Turto apyvartumas buvo 0,54 karto, todėl pajamų generavimas turto bazės atžvilgiu išliko ribotas. ROA sudarė -59,0%, o nuosavo kapitalo rodiklius reikėtų vertinti atsargiai dėl neigiamo ir beveik nulinio kapitalo. 2024 m. bendrovė turėjo 4,2 tūkst. EUR turto ir 3,9 tūkst. EUR nuosavo kapitalo.