Victory peak, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 7 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Victory peak, MB
Įmonės kodas
306713718
PVM kodas
LT100017303817
Registracijos adresas
Vilnius, Užupio g. 16-46A, LT-01203
Registracijos data
2024-03-28
Įmonės amžius: 2 m. 7 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Kita nespecializuota mažmeninė prekyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Victory peak"
Įmonės kodas: 306713718
Adresas: Vilnius, Užupio g. 16-46A, LT-01203
PVM mokėtojo kodas: LT100017303817
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Victory peak, MB (įmonės kodas 306713718) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2024-03-28. Ji priskiriama nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriui ir yra privati nuosavybė, kurioje Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Įmonė veikia Vilniuje, Užupio g. 16-46A, LT-01203, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Pagrindinė veikla pagal EVRK yra G.47.12.00, Kita nespecializuota mažmeninė prekyba. Finansiniu požiūriu pajamos padidėjo nuo 65,9 tūkst. EUR 2024 m., kai laikotarpis truko 278 dienas, iki 119,5 tūkst. EUR 2025 m., t. y. augimas siekė 81,2 % palyginti su ankstesniais metais. Grynas pelnas 2024 m. sudarė 18,3 tūkst. EUR, o 2025 m. – 15,4 tūkst. EUR; 2025 m. pelningumo marža buvo 12,9 %, palyginti su 27,7 % 2024 m. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas siekė 32,6 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 9,7 tūkst. EUR, o turtas – 42,3 tūkst. EUR; nuosavo kapitalo rodiklis buvo 77,1 %, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,30. Darbuotojų rodikliai pateikiami už 2026 m. iki šiol.
Pagrindinė veikla pagal EVRK yra G.47.12.00, Kita nespecializuota mažmeninė prekyba. Finansiniu požiūriu pajamos padidėjo nuo 65,9 tūkst. EUR 2024 m., kai laikotarpis truko 278 dienas, iki 119,5 tūkst. EUR 2025 m., t. y. augimas siekė 81,2 % palyginti su ankstesniais metais. Grynas pelnas 2024 m. sudarė 18,3 tūkst. EUR, o 2025 m. – 15,4 tūkst. EUR; 2025 m. pelningumo marža buvo 12,9 %, palyginti su 27,7 % 2024 m. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas siekė 32,6 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 9,7 tūkst. EUR, o turtas – 42,3 tūkst. EUR; nuosavo kapitalo rodiklis buvo 77,1 %, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,30. Darbuotojų rodikliai pateikiami už 2026 m. iki šiol.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Victory peak, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Victory peak, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.