Rembika - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-03-28
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 67,489 | 107,341 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 19,645 | 18,074 |
| Grynasis pelnas | 19,645 | 16,990 |
| Nuosavas kapitalas | 19,646 | 36,636 |
| Įsipareigojimai | 30,797 | 3,443 |
| Ilgalaikis turtas | 15,334 | 10,734 |
| Trumpalaikis turtas | 35,109 | 29,345 |
| Turtas viso | 50,443 | 40,079 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||
| VMI mokesčiai | 3,148 | 7,863 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +59.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 38.9% | 42.4% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | 46.4% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 29.1% | 15.8% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 29.1% | 16.8% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 1.6 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Rembika - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-08-01 | 2026-08-31 | 80.48 |
| 2026-02-03 | 2026-02-28 | 80.48 |
| 2025-08-01 | 2025-08-31 | 72.45 |
| 2025-01-02 | 2025-01-31 | 64.50 |
| 2024-12-03 | 2024-12-31 | 64.50 |
| 2024-11-04 | 2024-11-30 | 64.50 |
| 2024-09-03 | 2024-10-31 | 64.50 |
| 2024-07-02 | 2024-08-31 | 64.50 |
Rembika - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-06-29 | 2025-07-25 | 0.29 |
| 2024-09-29 | 2024-10-16 | 0.16 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Rembika, MB (kodas 306713885) yra mažoji bendrija, vykdanti krovininį kelių transportą. Naujausiais, 2025 finansiniais metais, bendrovė gavo 107,3 tūkst. Eur pajamų, o tai yra 59,0% daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 67,5 tūkst. Eur. Grynasis pelnas 2025 m. sudarė 17,0 tūkst. Eur ir buvo kiek mažesnis nei 2024 m. uždirbti 19,6 tūkst. Eur, o pelningumo marža sumažėjo nuo 29,1% iki 15,8%. Tai rodo spartesnį pajamų augimą, tačiau mažesnį pelningumą nei ankstesniais metais. Per dvejų metų laikotarpį pajamos reikšmingai augo, o pelnas išliko teigiamas ir gana stabilus absoliučia išraiška.
Balansas taip pat pagerėjo kapitalo struktūros požiūriu. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 40,1 tūkst. Eur, palyginti su 50,4 tūkst. Eur 2024 m. Nuosavas kapitalas padidėjo iki 36,6 tūkst. Eur nuo 19,6 tūkst. Eur, o įsipareigojimai sumažėjo iki 3,4 tūkst. Eur nuo 30,8 tūkst. Eur. Bendrovė pasižymėjo labai aukštu nuosavo kapitalo lygiu: nuosavo kapitalo dalis siekė 91,4%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,09. Turto apyvartumas siekė 2,68 karto, nuosavo kapitalo grąža buvo 46,4%, o turto grąža – 42,4%, kas rodo efektyvų turto panaudojimą 2025 m.
Balansas taip pat pagerėjo kapitalo struktūros požiūriu. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 40,1 tūkst. Eur, palyginti su 50,4 tūkst. Eur 2024 m. Nuosavas kapitalas padidėjo iki 36,6 tūkst. Eur nuo 19,6 tūkst. Eur, o įsipareigojimai sumažėjo iki 3,4 tūkst. Eur nuo 30,8 tūkst. Eur. Bendrovė pasižymėjo labai aukštu nuosavo kapitalo lygiu: nuosavo kapitalo dalis siekė 91,4%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,09. Turto apyvartumas siekė 2,68 karto, nuosavo kapitalo grąža buvo 46,4%, o turto grąža – 42,4%, kas rodo efektyvų turto panaudojimą 2025 m.