Kamc autoservisas, MB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 2 m. 6 mėn.
Kamc autoservisas - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-04-10
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 10,491 | 24,335 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 1,719 | 1,466 |
| Grynasis pelnas | 1,719 | 1,378 |
| Nuosavas kapitalas | 1,720 | 3,098 |
| Įsipareigojimai | 0 | 88 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1,720 | 3,186 |
| Turtas viso | 1,720 | 3,186 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +132.0% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 99.9% | 43.3% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 99.9% | 44.5% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 16.4% | 5.7% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 16.4% | 6.0% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 0.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Kamc autoservisas - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Kamc autoservisas - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Kamc autoservisas pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 0 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-06-19 | 2026-10-11 | 0.12 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Kamc autoservisas, MB (įmonės kodas 306721202) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. Naujausiais, 2025 finansiniais metais, įmonė gavo 24,3 tūkst. EUR pajamų, o tai yra 132,0% daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 10,5 tūkst. EUR. 2025 m. grynasis pelnas sudarė 1,4 tūkst. EUR, palyginti su 1,7 tūkst. EUR 2024 m., o pelningumo marža sumažėjo nuo 16,4% iki 5,7%, nes pajamos augo sparčiau nei pelnas. Tai rodo didesnį veiklos mastą, bet silpnesnį pajamų virtimą pelnu.
Balansas išliko labai nedidelis ir konservatyvus. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 3,2 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 3,1 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – tik 88 EUR. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 97,2%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,03. Turto apyvartumas siekė 7,64 karto, rodydamas, kad įmonė pajamas generuoja iš labai mažos turto bazės. Pelningumo rodikliai yra aukšti, tačiau juos verta vertinti atsižvelgiant į labai mažą kapitalo ir turto mastą.
Balansas išliko labai nedidelis ir konservatyvus. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 3,2 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 3,1 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – tik 88 EUR. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 97,2%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,03. Turto apyvartumas siekė 7,64 karto, rodydamas, kad įmonė pajamas generuoja iš labai mažos turto bazės. Pelningumo rodikliai yra aukšti, tačiau juos verta vertinti atsižvelgiant į labai mažą kapitalo ir turto mastą.