Rock solutions, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 6 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Rock solutions, MB
Įmonės kodas
306724846
PVM kodas
LT100017533216
Registracijos adresas
Kaunas, L. Truikio g. 30A, LT-47260
Registracijos data
2024-04-15
Įmonės amžius: 2 m. 6 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Kita kompiuterių programavimo veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
Rock solutions, MB
Įmonės kodas: 306724846
Adresas: Kaunas, L. Truikio g. 30A, LT-47260
PVM mokėtojo kodas: LT100017533216
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Rock solutions, MB (įmonės kodas 306724846) yra veikianti privati mažoji bendrija, registruota 2024 m. Įmonė veikia nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje, yra mikro dydžio ir valdoma tik vadovo. Nuosavybės forma yra privati nuosavybė, kai daugiau kaip 50 % subjekto įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Bendrovės buveinė yra Kaune, Kauno m. sav., Kauno apskr., L. Truikio g. 30A, LT-47260. Registruota veikla – K.62.10.90, Kita kompiuterių programavimo veikla.
Finansiniu požiūriu įmonė 2025 m. augo. Pajamos siekė 63,1 tūkst. EUR ir, palyginti su 2024 m., padidėjo 69,8 % nuo 37,1 tūkst. EUR. Grynasis pelnas 2025 m. buvo 17,4 tūkst. EUR, o 2024 m. – 17,8 tūkst. EUR; grynojo pelno marža sudarė 27,7 %, kai 2024 m. ji buvo 47,8 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas siekė 35,2 tūkst. EUR, turtas – 36,5 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 1,2 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo rodiklis sudarė 96,6 %, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,04. Darbo jėgos rodikliai nurodomi pagal 2026 m. laikotarpį iki šiol.
Finansiniu požiūriu įmonė 2025 m. augo. Pajamos siekė 63,1 tūkst. EUR ir, palyginti su 2024 m., padidėjo 69,8 % nuo 37,1 tūkst. EUR. Grynasis pelnas 2025 m. buvo 17,4 tūkst. EUR, o 2024 m. – 17,8 tūkst. EUR; grynojo pelno marža sudarė 27,7 %, kai 2024 m. ji buvo 47,8 %. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas siekė 35,2 tūkst. EUR, turtas – 36,5 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 1,2 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo rodiklis sudarė 96,6 %, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,04. Darbo jėgos rodikliai nurodomi pagal 2026 m. laikotarpį iki šiol.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Rock solutions, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Rock solutions, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.