Du velnio tuzinai, VšĮ - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 2 m. 6 mėn.
Du velnio tuzinai - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-04-16
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 3,110 | 16,797 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 2,872 | 6,960 |
| Grynasis pelnas | 2,872 | 6,960 |
| Nuosavas kapitalas | 150 | 150 |
| Įsipareigojimai | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 9,334 |
| Trumpalaikis turtas | 3,022 | 649 |
| Turtas viso | 3,022 | 9,983 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +440.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 95.0% | 69.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 1914.7% | 4640.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 92.3% | 41.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 92.3% | 41.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Du velnio tuzinai - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Du velnio tuzinai - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Du velnio tuzinai, VšĮ (kodas 306725485) yra viešoji įstaiga, vykdanti kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veiklą. Naujausiais 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 16,8 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 7,0 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža sudarė 41,4%. Palyginti su 2024 metais, kai pajamos siekė 3,1 tūkst. EUR, o grynasis pelnas 2,9 tūkst. EUR, veiklos mastas ir pelningumas akivaizdžiai padidėjo.
Balansas išliko labai mažas: 2025 metų pabaigoje turtas sudarė 10,0 tūkst. EUR, palyginti su 3,0 tūkst. EUR 2024 metais. Nuosavas kapitalas nepakito ir siekė 150 EUR, todėl nuosavo kapitalo bazė išliko labai menka, o nuosavo kapitalo santykis buvo tik 1,5%. Didžiąją turto dalį 2025 metais sudarė ilgalaikis turtas, siekęs 9,3 tūkst. EUR, o trumpalaikis turtas sudarė 649 EUR. Turto apyvartumas buvo 1,68 karto, o turto grąža – 69,7%, kas rodo gana efektyvų turto panaudojimą, nors nuosavo kapitalo grąža dėl labai mažos kapitalo bazės yra iškreipta.
Balansas išliko labai mažas: 2025 metų pabaigoje turtas sudarė 10,0 tūkst. EUR, palyginti su 3,0 tūkst. EUR 2024 metais. Nuosavas kapitalas nepakito ir siekė 150 EUR, todėl nuosavo kapitalo bazė išliko labai menka, o nuosavo kapitalo santykis buvo tik 1,5%. Didžiąją turto dalį 2025 metais sudarė ilgalaikis turtas, siekęs 9,3 tūkst. EUR, o trumpalaikis turtas sudarė 649 EUR. Turto apyvartumas buvo 1,68 karto, o turto grąža – 69,7%, kas rodo gana efektyvų turto panaudojimą, nors nuosavo kapitalo grąža dėl labai mažos kapitalo bazės yra iškreipta.