Rutvalda - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-04-26
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 37,583 | 44,230 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 37,583 | 41,354 |
| Grynasis pelnas | 37,583 | 38,873 |
| Nuosavas kapitalas | 37,583 | 76,456 |
| Įsipareigojimai | 0 | 25,411 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 37,583 | 101,867 |
| Turtas viso | 37,583 | 101,867 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +17.7% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 100.0% | 38.2% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | 50.8% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 100.0% | 87.9% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 100.0% | 93.5% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 0.3 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Rutvalda - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Rutvalda - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Rutvalda, MB (kodas 306734865) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti naujų pastatų statybos veiklą. 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 44,2 tūkst. EUR pajamų, tai yra 17,7% daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 37,6 tūkst. EUR. Grynasis pelnas 2025 m. padidėjo iki 38,9 tūkst. EUR nuo 37,6 tūkst. EUR ankstesniais metais, o pelno marža išliko labai aukšta – 87,9%. 2024 m. duomenys apima trumpesnį 249 dienų laikotarpį, todėl 2025 m. rezultatai geriau atspindi veiklos mastą.
2025 m. balansas sustiprėjo. Turtas sudarė 101,9 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 76,5 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 25,4 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis siekė 75,0%, o skolų ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,33. Nuosavo kapitalo grąža pasiekė 50,8%, turto grąža – 38,2%, o turto apyvartumas buvo 0,43 karto. Tai rodo nedidelės apimties, bet pelningą veiklą ir gana konservatyvią kapitalo struktūrą.
2025 m. balansas sustiprėjo. Turtas sudarė 101,9 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 76,5 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 25,4 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis siekė 75,0%, o skolų ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,33. Nuosavo kapitalo grąža pasiekė 50,8%, turto grąža – 38,2%, o turto apyvartumas buvo 0,43 karto. Tai rodo nedidelės apimties, bet pelningą veiklą ir gana konservatyvią kapitalo struktūrą.