Du ančiukai - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-06-13
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 20,702 | 43,910 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 6,056 | -3,139 |
| Grynasis pelnas | 6,056 | -3,139 |
| Nuosavas kapitalas | 6,306 | 3,167 |
| Įsipareigojimai | 2 | 43 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 6,308 | 3,210 |
| Turtas viso | 6,308 | 3,210 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +112.1% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 96.0% | -97.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 96.0% | -99.1% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 29.3% | -7.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 29.3% | -7.1% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.0 | 0.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Du ančiukai - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-02-03 | 2026-02-28 | 8.03 |
| 2025-02-01 | 2025-02-28 | 72.45 |
| 2025-01-02 | 2025-01-31 | 258.00 |
| 2024-12-03 | 2024-12-31 | 193.50 |
| 2024-11-04 | 2024-12-02 | 129.00 |
| 2024-10-01 | 2024-11-03 | 64.50 |
| 2024-09-03 | 2024-09-30 | 129.00 |
| 2024-08-01 | 2024-09-02 | 64.50 |
Du ančiukai - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Du ančiukai, MB (kodas 306837947) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti kitą kompiuterių programavimo veiklą. 2025 m. įmonės pajamos padidėjo iki 43,9 tūkst. EUR, palyginti su 20,7 tūkst. EUR 2024 m., todėl metinis augimas siekė 112,1%. Tačiau kartu pablogėjo pelningumas: 2025 m. grynasis rezultatas tapo 3,1 tūkst. EUR nuostoliu, kai 2024 m. buvo uždirbtas 6,1 tūkst. EUR pelnas. Pelno marža sumažėjo nuo 29,3% 2024 m. iki -7,1% 2025 m., todėl matomas aiškus veiklos rezultatų apsivertimas.
Balansas išliko labai mažas. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 3,2 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas taip pat buvo 3,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai sudarė tik 43 EUR. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 98,7%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,01, todėl finansinis svertas labai nedidelis. Turto apyvartumas siekė 13,68 karto, rodydamas dideles pajamas, palyginti su turto baze. Pelningumo rodikliai 2025 m. smarkiai susilpnėjo dėl patirto nuostolio ir labai mažos balanso apimties.
Balansas išliko labai mažas. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 3,2 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas taip pat buvo 3,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai sudarė tik 43 EUR. Nuosavo kapitalo dalis sudarė 98,7%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,01, todėl finansinis svertas labai nedidelis. Turto apyvartumas siekė 13,68 karto, rodydamas dideles pajamas, palyginti su turto baze. Pelningumo rodikliai 2025 m. smarkiai susilpnėjo dėl patirto nuostolio ir labai mažos balanso apimties.