Star insight, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 3 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Star insight, MB
Įmonės kodas
306949750
PVM kodas
LT100018716113
Registracijos adresas
Vilnius, Krivių g. 5-146, LT-01204
Registracijos data
2024-07-15
Įmonės amžius: 2 m. 3 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB Star insight
Įmonės kodas: 306949750
Adresas: Vilnius, Krivių g. 5-146, LT-01204
PVM mokėtojo kodas: LT100018716113
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
„Star insight“, MB (įmonės kodas 306949750) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2024 m. liepos 15 d. Įmonė priskiriama mikro dydžio bendrovėms, veikiančioms nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje. Nuosavybė yra privati, ją valdo Lietuvos fiziniai ir juridiniai asmenys, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Valdymas yra tik vadovo. Bendrovė yra Vilniuje, Krivių g. 5-146, LT-01204, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskrityje. Veikla registruota pagal EVRK N.70.20.00 – konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla.
Finansiniu požiūriu 2025 m. įmonė gavo 85,8 tūkst. Eur pajamų, tai yra 105,4 % daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 41,8 tūkst. Eur. Grynas pelnas 2025 m. sudarė 34,0 tūkst. Eur, palyginti su 1,5 tūkst. Eur 2024 m., o pelningumo marža pasiekė 39,6 %. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 10,1 tūkst. Eur, trumpalaikis turtas taip pat sudarė 10,1 tūkst. Eur, įsipareigojimai – 11,1 tūkst. Eur, o nuosavas kapitalas buvo neigiamas ir siekė -1,0 tūkst. Eur. Darbuotojų duomenys kaupiami iki 2026 m. imtinai, tačiau vidutinio darbuotojų skaičiaus ar darbo užmokesčio rodiklių nepateikta.
Finansiniu požiūriu 2025 m. įmonė gavo 85,8 tūkst. Eur pajamų, tai yra 105,4 % daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė 41,8 tūkst. Eur. Grynas pelnas 2025 m. sudarė 34,0 tūkst. Eur, palyginti su 1,5 tūkst. Eur 2024 m., o pelningumo marža pasiekė 39,6 %. 2025 m. pabaigoje turtas siekė 10,1 tūkst. Eur, trumpalaikis turtas taip pat sudarė 10,1 tūkst. Eur, įsipareigojimai – 11,1 tūkst. Eur, o nuosavas kapitalas buvo neigiamas ir siekė -1,0 tūkst. Eur. Darbuotojų duomenys kaupiami iki 2026 m. imtinai, tačiau vidutinio darbuotojų skaičiaus ar darbo užmokesčio rodiklių nepateikta.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Star insight, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Star insight, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.