Inhalenation - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-07-19
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 18,921 | 22,014 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 2,005 | 1,684 |
| Grynasis pelnas | 1,848 | 1,630 |
| Nuosavas kapitalas | 1,868 | 3,005 |
| Įsipareigojimai | 3,944 | 2,457 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 5,812 | 5,462 |
| Turtas viso | 5,812 | 5,462 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||
| VMI mokesčiai | - | 722 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +16.3% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 31.8% | 29.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 98.9% | 54.2% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 9.8% | 7.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 10.6% | 7.6% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 2.1 | 0.8 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Inhalenation - Sodros skolos
Praeitos darbo dienos įmonės Inhalenation pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 917 €
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-10-07 | 2026-10-09 | 917.38 |
| 2026-10-03 | 2026-10-05 | 917.38 |
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 836.90 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 836.90 |
| 2026-09-05 | 2026-09-17 | 836.90 |
| 2026-09-01 | 2026-09-02 | 836.90 |
| 2026-08-01 | 2026-08-31 | 756.42 |
| 2026-07-01 | 2026-07-31 | 675.94 |
| 2026-06-02 | 2026-06-30 | 595.46 |
| 2026-05-03 | 2026-06-01 | 514.98 |
| 2026-04-01 | 2026-04-30 | 434.50 |
| 2026-03-03 | 2026-03-31 | 354.02 |
| 2026-02-06 | 2026-03-02 | 273.54 |
| 2026-02-03 | 2026-02-05 | 280.83 |
| 2026-01-13 | 2026-02-02 | 206.44 |
| 2026-01-01 | 2026-01-12 | 217.35 |
| 2025-12-02 | 2025-12-31 | 144.90 |
| 2025-11-01 | 2025-12-01 | 72.45 |
| 2025-09-19 | 2025-09-30 | 0.16 |
| 2025-09-18 | 2025-09-18 | 67.06 |
| 2025-09-02 | 2025-09-17 | 144.90 |
| 2025-07-01 | 2025-09-01 | 72.45 |
| 2025-05-04 | 2025-05-31 | 72.45 |
| 2025-02-01 | 2025-04-30 | 72.45 |
| 2025-01-02 | 2025-01-31 | 64.50 |
| 2024-12-03 | 2024-12-31 | 64.50 |
| 2024-11-04 | 2024-11-30 | 129.00 |
| 2024-10-01 | 2024-11-03 | 64.50 |
Inhalenation - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Inhalenation pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 46 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-01 | 2026-10-11 | 46.4 |
| 2026-09-01 | 2026-09-30 | 46.1 |
| 2026-08-02 | 2026-08-31 | 45.79 |
| 2026-07-09 | 2026-08-01 | 45.55 |
| 2026-07-03 | 2026-07-08 | 45.5 |
| 2025-05-01 | 2025-05-05 | 0.46 |
| 2025-04-28 | 2025-04-30 | 0.42 |
| 2025-04-18 | 2025-04-25 | 0.42 |
| 2025-04-16 | 2025-04-17 | 82.2 |
| 2025-04-08 | 2025-04-15 | 81.78 |
| 2025-04-02 | 2025-04-07 | 5.78 |
| 2025-03-31 | 2025-04-01 | 4.82 |
| 2025-03-26 | 2025-03-30 | 1.34 |
| 2025-02-20 | 2025-03-24 | 1.34 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Inhalenation, MB (kodas 306951018) yra Lietuvos mažoji bendrija, vykdanti kitą nespecializuotą mažmeninę prekybą. 2025 m. įmonė gavo 22,0 tūkst. EUR pajamų, o tai yra 16,4% daugiau nei 2024 m. gauti 18,9 tūkst. EUR. Grynasis pelnas siekė 1,6 tūkst. EUR ir buvo kiek mažesnis nei 2024 m. uždirbti 1,8 tūkst. EUR, todėl pelningumo marža sumažėjo iki 7,4% nuo 9,8%. Reikia turėti omenyje, kad 2024 m. duomenys apima trumpesnį 165 dienų laikotarpį, o 2025 m. rodikliai atspindi pilnus 364 dienas, todėl pastarųjų metų rezultatai geriausiai parodo veiklos kryptį.
Balansas išliko mažas, bet stabilus. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 5,5 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas buvo 3,0 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 2,5 tūkst. EUR. Palyginti su 2024 m., nuosavas kapitalas padidėjo, o įsipareigojimai sumažėjo, todėl kapitalo struktūra sustiprėjo. Rodikliai rodo gana efektyvų riboto turto panaudojimą: turto apyvartumas siekė 4,03 karto, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,82. Nuosavo kapitalo ir turto grąža buvo aukštesnė, tačiau tai susiję su labai mažu veiklos mastu ir nedidele balanso baze.
Balansas išliko mažas, bet stabilus. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 5,5 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas buvo 3,0 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 2,5 tūkst. EUR. Palyginti su 2024 m., nuosavas kapitalas padidėjo, o įsipareigojimai sumažėjo, todėl kapitalo struktūra sustiprėjo. Rodikliai rodo gana efektyvų riboto turto panaudojimą: turto apyvartumas siekė 4,03 karto, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,82. Nuosavo kapitalo ir turto grąža buvo aukštesnė, tačiau tai susiję su labai mažu veiklos mastu ir nedidele balanso baze.