Lumo stato, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 3 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Lumo stato, MB
Įmonės kodas
306965014
Registracijos adresas
Kaišiadorys, Gedimino g. 73-12, LT-56124
Registracijos data
2024-07-31
Įmonės amžius: 2 m. 3 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Naujų pastatų statyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB "Lumo stato"
Įmonės kodas: 306965014
Adresas: Kaišiadorys, Gedimino g. 73-12, LT-56124
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Lumo stato, MB (įmonės kodas 306965014) yra 2024 m. įregistruota ir veikianti įmonė. Ji veikia kaip privati mažoji bendrija (MB) nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje, yra privati nuosavybė, o valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Įmonė priskiriama mikro įmonių dydžio grupei. Buveinė yra Kaišiadoryse, Kaišiadorių r. sav., Kauno apskr., Gedimino g. 73-12, LT-56124. Nurodyta EVRK veikla F.41.00.10 – Naujų pastatų statyba.
Finansiškai įmonė 2025 m. gavo €21.7K pajamų, t. y. 67.6% daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė €12.9K. 2025 m. grynasis pelnas buvo €249, palyginti su €272 2024 m., o pelnas prieš apmokestinimą sudarė €302. 2025 m. pelno marža buvo 1.1%. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas siekė €522, įsipareigojimai – €2.4K, o visas turtas – €2.9K, iš jų €2.7K sudarė trumpalaikis turtas ir €208 ilgalaikis turtas. Naujausi finansiniai duomenys rodo augančias pajamas, tačiau pelningumas išliko nedidelis.
Finansiškai įmonė 2025 m. gavo €21.7K pajamų, t. y. 67.6% daugiau nei 2024 m., kai pajamos siekė €12.9K. 2025 m. grynasis pelnas buvo €249, palyginti su €272 2024 m., o pelnas prieš apmokestinimą sudarė €302. 2025 m. pelno marža buvo 1.1%. 2025 m. pabaigoje nuosavas kapitalas siekė €522, įsipareigojimai – €2.4K, o visas turtas – €2.9K, iš jų €2.7K sudarė trumpalaikis turtas ir €208 ilgalaikis turtas. Naujausi finansiniai duomenys rodo augančias pajamas, tačiau pelningumas išliko nedidelis.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Lumo stato, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Lumo stato, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.