Marius Software - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-08-05
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 33,687 | 75,365 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 23,805 | 71,741 |
| Grynasis pelnas | 23,805 | 67,416 |
| Nuosavas kapitalas | 23,806 | 91,221 |
| Įsipareigojimai | 0 | 4,326 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 23,806 | 95,490 |
| Turtas viso | 23,806 | 95,490 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||
| VMI mokesčiai | - | 18 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +123.7% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 100.0% | 70.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 100.0% | 73.9% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 70.7% | 89.5% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 70.7% | 95.2% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | 0.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Marius Software - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-08-01 | 2025-08-31 | 72.45 |
Marius Software - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Marius Software, MB (įmonės kodas 306965772) yra mažoji bendrija, vykdanti kitą kompiuterių programavimo veiklą. 2025 m. bendrovė gavo 75,4 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 67,4 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 89,5%. Pajamos, palyginti su 2024 m. lygiu, kai jos sudarė 33,7 tūkst. EUR, padidėjo 123,7%, todėl matomas ryškus veiklos augimas. Grynas pelnas taip pat reikšmingai išaugo nuo 23,8 tūkst. EUR 2024 m. Per dvejus metus bendrovė demonstravo tiek pajamų plėtrą, tiek gerėjančią pelningumo struktūrą.
2025 m. pabaigoje balanse turtas sudarė 95,5 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 91,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 4,3 tūkst. EUR. Tai rodo labai stiprią nuosavo kapitalo poziciją. Nuosavo kapitalo dalis siekė 95,5%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,05, todėl finansinis svertas išliko labai mažas. Turto apyvarta siekė 0,79 karto, t. y. per metus iš vieno euro turto sugeneruota mažiau nei vienas euras pajamų. Apskritai 2025 m. buvo itin pelningi metai su sparčiu pajamų augimu ir konservatyvia finansine struktūra.
2025 m. pabaigoje balanse turtas sudarė 95,5 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas – 91,2 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 4,3 tūkst. EUR. Tai rodo labai stiprią nuosavo kapitalo poziciją. Nuosavo kapitalo dalis siekė 95,5%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0,05, todėl finansinis svertas išliko labai mažas. Turto apyvarta siekė 0,79 karto, t. y. per metus iš vieno euro turto sugeneruota mažiau nei vienas euras pajamų. Apskritai 2025 m. buvo itin pelningi metai su sparčiu pajamų augimu ir konservatyvia finansine struktūra.