Bsa motors - Įmonės finansai
|
EUR
|
2024
Nuo: 2024-08-14
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||
| Pardavimo pajamos | 43,552 | 44,725 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 425 | - |
| Grynasis pelnas | 425 | 89 |
| Nuosavas kapitalas | 446 | 94 |
| Įsipareigojimai | 1,105 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 |
| Trumpalaikis turtas | 1,551 | 94 |
| Turtas viso | 1,551 | 94 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||
| Pajamų pokytis y/y | - | +2.7% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 27.4% | 94.7% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 95.3% | 94.7% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 1.0% | 0.2% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 1.0% | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 2.5 | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Bsa motors - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-09-26 | 2026-09-28 | 80.48 |
| 2026-09-20 | 2026-09-21 | 80.48 |
| 2026-09-05 | 2026-09-17 | 80.48 |
| 2026-09-01 | 2026-09-02 | 80.48 |
| 2026-04-01 | 2026-04-30 | 81.44 |
| 2026-03-29 | 2026-03-31 | 0.96 |
| 2026-03-27 | 2026-03-28 | 100.96 |
| 2026-03-21 | 2026-03-26 | 0.96 |
| 2026-03-09 | 2026-03-20 | 100.96 |
| 2026-03-03 | 2026-03-08 | 160.96 |
| 2026-02-03 | 2026-03-02 | 80.48 |
| 2025-12-02 | 2025-12-31 | 72.45 |
| 2025-10-01 | 2025-10-31 | 72.45 |
| 2025-09-02 | 2025-09-30 | 117.35 |
| 2025-08-31 | 2025-09-01 | 44.90 |
| 2025-08-28 | 2025-08-30 | 144.90 |
| 2025-08-21 | 2025-08-27 | 44.90 |
| 2025-08-01 | 2025-08-20 | 144.90 |
| 2025-07-01 | 2025-07-31 | 72.45 |
| 2025-05-04 | 2025-05-31 | 72.45 |
Bsa motors - VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Bsa motors, MB (įmonės kodas 306971736) yra mažoji bendrija, vykdanti variklinių transporto priemonių mažmeninės prekybos veiklą. 2025 m., t. y. naujausiais finansiniais metais, bendrovė gavo €44.7K pajamas ir uždirbo €89 grynojo pelno, todėl grynojo pelno marža siekė 0.2%. Pajamos, palyginti su 2024 m. padidėjo 2.7% nuo €43.6K, tačiau pelnas sumažėjo nuo €425 iki €89. Įmonė išliko pelninga, bet labai nedideliu mastu.
2025 m. balansas buvo labai mažas: turtas ir nuosavas kapitalas sudarė po €94, o tai rodo itin siaurą kapitalo bazę. 2024 m. turtas siekė €1.6K, nuosavas kapitalas – €446, o įsipareigojimai – €1.1K. Nuosavo kapitalo ir turto grąžos rodikliai buvo labai aukšti skaičiuojant santykinai, tačiau tai daugiausia lėmė labai maža nuosavo kapitalo ir turto bazė, o ne didelis absoliutus veiklos mastas. Turto apyvartumas taip pat buvo labai stiprus dėl tos pačios priežasties. Apskritai tai maža įmonė, kurios pardavimai stabilūs, pelningumas kuklus, o balansas itin nedidelis.
2025 m. balansas buvo labai mažas: turtas ir nuosavas kapitalas sudarė po €94, o tai rodo itin siaurą kapitalo bazę. 2024 m. turtas siekė €1.6K, nuosavas kapitalas – €446, o įsipareigojimai – €1.1K. Nuosavo kapitalo ir turto grąžos rodikliai buvo labai aukšti skaičiuojant santykinai, tačiau tai daugiausia lėmė labai maža nuosavo kapitalo ir turto bazė, o ne didelis absoliutus veiklos mastas. Turto apyvartumas taip pat buvo labai stiprus dėl tos pačios priežasties. Apskritai tai maža įmonė, kurios pardavimai stabilūs, pelningumas kuklus, o balansas itin nedidelis.