Inlava, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 2 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Inlava, MB
Įmonės kodas
306978346
Registracijos adresas
Vilnius, Medeinos g. 29-5, LT-06135
Registracijos data
2024-08-27
Įmonės amžius: 2 m. 2 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB Inlava
Įmonės kodas: 306978346
Adresas: Vilnius, Medeinos g. 29-5, LT-06135
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Inlava, MB (įmonės kodas 306978346) yra 2024 m. įregistruota veikianti privati mažoji bendrija. Bendrovė įsikūrusi Vilniuje, Medeinos g. 29-5, LT-06135, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Ji priskiriama nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriui, o jos valdymo struktūra yra „tik vadovas“. Nuosavybė yra privati: daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Įmonės dydis – mikro.
Pagrindinė veikla nurodyta pagal EVRK kodą S.93.29.00 – niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla. 2025 m. bendrovės pajamos sudarė 15,2 tūkst. Eur ir, palyginti su 2024 m., padidėjo 15,0 % nuo 13,2 tūkst. Eur. Grynasis pelnas 2025 m. siekė 2,4 tūkst. Eur, kai 2024 m. buvo 12,8 tūkst. Eur, o pelningumo marža sumažėjo iki 15,7 % nuo 96,4 % ankstesniais metais. 2025 m. nuosavas kapitalas sudarė 15,1 tūkst. Eur, turtas – 17,7 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 2,6 tūkst. Eur. Nuosavo kapitalo rodiklis buvo 85,6 %, o turto apyvartumas – 0,86 karto.
Pagrindinė veikla nurodyta pagal EVRK kodą S.93.29.00 – niekur kitur nepriskirta pramogų ir rekreacijos organizavimo veikla. 2025 m. bendrovės pajamos sudarė 15,2 tūkst. Eur ir, palyginti su 2024 m., padidėjo 15,0 % nuo 13,2 tūkst. Eur. Grynasis pelnas 2025 m. siekė 2,4 tūkst. Eur, kai 2024 m. buvo 12,8 tūkst. Eur, o pelningumo marža sumažėjo iki 15,7 % nuo 96,4 % ankstesniais metais. 2025 m. nuosavas kapitalas sudarė 15,1 tūkst. Eur, turtas – 17,7 tūkst. Eur, o įsipareigojimai – 2,6 tūkst. Eur. Nuosavo kapitalo rodiklis buvo 85,6 %, o turto apyvartumas – 0,86 karto.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Inlava, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Inlava, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.