Rockstar management, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 2 m. 1 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Rockstar management, MB
Įmonės kodas
306985376
PVM kodas
LT100018941319
Registracijos adresas
Vilnius, Įsruties g. 30-27, LT-06293
Registracijos data
2024-09-04
Įmonės amžius: 2 m. 1 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Kita kompiuterių programavimo veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
Rockstar management MB
Įmonės kodas: 306985376
Adresas: Vilnius, Įsruties g. 30-27, LT-06293
PVM mokėtojo kodas: LT100018941319
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Rockstar management, MB (įmonės kodas 306985376) yra privati mažoji bendrija, įregistruota 2024-09-04 ir veikianti Vilniuje, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Įmonė priskiriama nacionalinėms privačiosioms ne finansų bendrovėms, yra privati nuosavybė, o valdysena apibūdinama kaip tik vadovas. Pagal dydį tai mikro įmonė. Pagrindinė veikla – EVRK K.62.10.90, Kita kompiuterių programavimo veikla.
Finansiškai 2025 m. įmonė gavo 17,5 tūkst. Eur pajamų, palyginti su 40,0 tūkst. Eur 2024 m. Tais metais ji patyrė 9,3 tūkst. Eur grynąjį nuostolį, nors 2024 m. buvo uždirbta 27,3 tūkst. Eur grynojo pelno. 2025 m. pelningumo marža siekė -53,0 %, nuosavas kapitalas buvo 18,1 tūkst. Eur, o turtas – 21,8 tūkst. Eur. Įsipareigojimai padidėjo iki 3,8 tūkst. Eur, kai 2024 m. siekė 233 Eur. Turimi rodikliai rodo pelningumo mažėjimą ir prastesnius veiklos rezultatus 2025 m. Darbuotojų duomenys pateiktoje informacijoje nenurodyti.
Finansiškai 2025 m. įmonė gavo 17,5 tūkst. Eur pajamų, palyginti su 40,0 tūkst. Eur 2024 m. Tais metais ji patyrė 9,3 tūkst. Eur grynąjį nuostolį, nors 2024 m. buvo uždirbta 27,3 tūkst. Eur grynojo pelno. 2025 m. pelningumo marža siekė -53,0 %, nuosavas kapitalas buvo 18,1 tūkst. Eur, o turtas – 21,8 tūkst. Eur. Įsipareigojimai padidėjo iki 3,8 tūkst. Eur, kai 2024 m. siekė 233 Eur. Turimi rodikliai rodo pelningumo mažėjimą ir prastesnius veiklos rezultatus 2025 m. Darbuotojų duomenys pateiktoje informacijoje nenurodyti.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Rockstar management, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Rockstar management, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.