Via lux, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 1 m. 6 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Via lux, MB
Įmonės kodas
307151837
PVM kodas
LT100017796514
Registracijos adresas
Vilnius, M. K. Oginskio g. 6-18, LT-10219
Registracijos data
2025-04-22
Įmonės amžius: 1 m. 6 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
Via lux, MB
Įmonės kodas: 307151837
Adresas: Vilnius, M. K. Oginskio g. 6-18, LT-10219
PVM mokėtojo kodas: LT100017796514
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Via lux, MB yra privati mažoji bendrija (MB), įregistruota 2025 m., o jos statusas – veikianti. Įmonė priskiriama mikro dydžio privačioms nacionalinėms ne finansų bendrovėms, jai taikoma privati nuosavybė, kai Lietuvos fiziniams ir juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Bendrovė veikia Vilniuje, Vilniaus m. savivaldybėje, Vilniaus apskrityje, adresu M. K. Oginskio g. 6-18, LT-10219.
Pagrindinė veikla pagal EVRK kodą N.70.20.00 yra konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla. 2025 finansiniais metais, apėmusiais 253 dienas, Via lux, MB gavo 85,2 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 80,0 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelno marža sudarė 93,9 %. Nuosavas kapitalas siekė 18,6 tūkst. EUR, turtas – 18,7 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 181 EUR. Balansas buvo beveik visiškai finansuojamas nuosavu kapitalu, nes nuosavo kapitalo rodiklis siekė 99,3 %.
Pagrindinė veikla pagal EVRK kodą N.70.20.00 yra konsultacinė verslo ir kito valdymo veikla. 2025 finansiniais metais, apėmusiais 253 dienas, Via lux, MB gavo 85,2 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 80,0 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelno marža sudarė 93,9 %. Nuosavas kapitalas siekė 18,6 tūkst. EUR, turtas – 18,7 tūkst. EUR, o įsipareigojimai – 181 EUR. Balansas buvo beveik visiškai finansuojamas nuosavu kapitalu, nes nuosavo kapitalo rodiklis siekė 99,3 %.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Via lux, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Via lux, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.