Statmodus, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 1 m. 6 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Statmodus, MB
Įmonės kodas
307155419
Registracijos adresas
Vilniaus r. sav., Nemenčinė, Pieninės g. 4-8A, LT-15168
Registracijos data
2025-04-25
Įmonės amžius: 1 m. 6 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Naujų pastatų statyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB Statmodus
Įmonės kodas: 307155419
Adresas: Vilniaus r. sav., Nemenčinė, Pieninės g. 4-8A, LT-15168
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Statmodus, MB (įmonės kodas 307155419) yra 2025 m. įregistruota veikianti privati mažoji bendrija. Tai mikro dydžio įmonė, veikianti nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje, kurios nuosavybė yra privati, o valdymas nurodytas kaip tik vadovas. Įmonės registruotas adresas: Pieninės g. 4-8A, Nemenčinė, Vilniaus r. sav., Vilniaus apskr., Lietuva. Pagrindinė veikla pagal EVRK kodą F.41.00.10 yra naujų pastatų statyba.
2025 finansiniais metais, apėmusiais 250 dienų, įmonė gavo 43,6 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 3,2 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo rodiklis siekė 7,4 %. Visas turtas sudarė 6,6 tūkst. EUR, iš jų 4,0 tūkst. EUR sudarė ilgalaikis turtas ir 2,6 tūkst. EUR trumpalaikis turtas. Nuosavas kapitalas siekė 3,3 tūkst. EUR, o įsipareigojimai taip pat buvo 3,3 tūkst. EUR. Nurodytas nuosavo kapitalo grąžos rodiklis buvo 97,0 %, o turto grąža – 48,6 %.
2025 m. vidutinis darbuotojų skaičius buvo 2. Darbo užmokesčio duomenys pateiktuose rodikliuose nenurodyti.
2025 finansiniais metais, apėmusiais 250 dienų, įmonė gavo 43,6 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 3,2 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo rodiklis siekė 7,4 %. Visas turtas sudarė 6,6 tūkst. EUR, iš jų 4,0 tūkst. EUR sudarė ilgalaikis turtas ir 2,6 tūkst. EUR trumpalaikis turtas. Nuosavas kapitalas siekė 3,3 tūkst. EUR, o įsipareigojimai taip pat buvo 3,3 tūkst. EUR. Nurodytas nuosavo kapitalo grąžos rodiklis buvo 97,0 %, o turto grąža – 48,6 %.
2025 m. vidutinis darbuotojų skaičius buvo 2. Darbo užmokesčio duomenys pateiktuose rodikliuose nenurodyti.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Statmodus, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Statmodus, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.