EVM Construction LT, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 1 m. 3 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
EVM Construction LT, MB
Įmonės kodas
307328166
PVM kodas
LT100020766110
Registracijos adresas
Kaunas, Laisvės al. 110, LT-44253
Registracijos data
2025-07-29
Įmonės amžius: 1 m. 3 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Naujų pastatų statyba
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB EVM Construction LT
Įmonės kodas: 307328166
Adresas: Kaunas, Laisvės al. 110, LT-44253
PVM mokėtojo kodas: LT100020766110
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
EVM Construction LT, MB (įmonės kodas 307328166) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2025 m. liepos 29 d. Ji veikia nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriuje ir priklauso privačios nuosavybės tipui, kai Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims priklauso daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo ir nėra užsienio investuotojų kapitalo. Įmonės valdymas nurodytas kaip tik vadovas, o pagal dydį ji priskirta mikro įmonei. Bendrovės buveinė yra Kaune, Laisvės al. 110, Kauno m. sav., Kauno apskr. Pagrindinė veikla pagal EVRK yra F.41.00.10, Naujų pastatų statyba.
2025 finansiniais metais, apimančiais 155 dienas, įmonė gavo 42,9 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 12,6 tūkst. Eur grynojo pelno, todėl pelno marža sudarė 29,3 %. Metų pabaigoje nuosavas kapitalas ir visas turtas siekė po 12,6 tūkst. Eur, įsipareigojimai sudarė 9 Eur, o trumpalaikis turtas buvo 12,6 tūkst. Eur. Nurodyta nuosavo kapitalo grąža siekė 100,0 %, turto grąža – 99,9 %, nuosavo kapitalo dalis – 99,9 %, o turto apyvartumas – 3,42 karto. Pateikti rodikliai rodo labai mažą įmonę su stipria nuosavo kapitalo pozicija balanse.
2025 finansiniais metais, apimančiais 155 dienas, įmonė gavo 42,9 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 12,6 tūkst. Eur grynojo pelno, todėl pelno marža sudarė 29,3 %. Metų pabaigoje nuosavas kapitalas ir visas turtas siekė po 12,6 tūkst. Eur, įsipareigojimai sudarė 9 Eur, o trumpalaikis turtas buvo 12,6 tūkst. Eur. Nurodyta nuosavo kapitalo grąža siekė 100,0 %, turto grąža – 99,9 %, nuosavo kapitalo dalis – 99,9 %, o turto apyvartumas – 3,42 karto. Pateikti rodikliai rodo labai mažą įmonę su stipria nuosavo kapitalo pozicija balanse.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie EVM Construction LT, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie EVM Construction LT, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.