Stage forward, MB - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 1 m. 2 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Stage forward, MB
Įmonės kodas
307397130
Registracijos adresas
Vilnius, Krivių g. 5, LT-01204
Registracijos data
2025-08-19
Įmonės amžius: 1 m. 2 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Mažoji bendrija
EVRK veikla
Kita kompiuterių programavimo veikla
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
MB Stage forward
Įmonės kodas: 307397130
Adresas: Vilnius, Krivių g. 5, LT-01204
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Stage forward, MB (įmonės kodas 307397130) yra veikianti privati mažoji bendrija, įregistruota 2025 metais. Įmonė priskiriama nacionalinių privačiųjų ne finansų bendrovių sektoriui ir yra valdoma kaip privati nuosavybė, kai daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Nurodyta valdymo struktūra – tik vadovas, o įmonės dydis – mikro. Veikla registruota pagal EVRK kodą K.62.10.90 – Kita kompiuterių programavimo veikla. Bendrovės adresas yra Vilniuje, Krivių g. 5, LT-01204, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
2025 finansiniais metais, kurie apėmė 134 dienas, Stage forward, MB gavo 40,0 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 17,4 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 43,5 %. Pelno prieš apmokestinimą suma buvo 18,7 tūkst. EUR. Metų pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 18,4 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 2,5 tūkst. EUR, o turto suma – 20,9 tūkst. EUR. Pagrindiniai rodikliai: nuosavo kapitalo grąža 94,6 %, turto grąža 83,2 %, nuosavo kapitalo santykis 88,0 %, skolos ir nuosavo kapitalo santykis 0,14, turto apyvartumas 1,91 karto. Darbo jėgos duomenys pateikiami iki 2026 m. so far.
2025 finansiniais metais, kurie apėmė 134 dienas, Stage forward, MB gavo 40,0 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 17,4 tūkst. EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 43,5 %. Pelno prieš apmokestinimą suma buvo 18,7 tūkst. EUR. Metų pabaigoje nuosavas kapitalas sudarė 18,4 tūkst. EUR, įsipareigojimai – 2,5 tūkst. EUR, o turto suma – 20,9 tūkst. EUR. Pagrindiniai rodikliai: nuosavo kapitalo grąža 94,6 %, turto grąža 83,2 %, nuosavo kapitalo santykis 88,0 %, skolos ir nuosavo kapitalo santykis 0,14, turto apyvartumas 1,91 karto. Darbo jėgos duomenys pateikiami iki 2026 m. so far.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Stage forward, MB VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Stage forward, MB. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.