logo

Naujovė Scoris.lt: PVM Sąskaitos Faktūros Šablonas – Efektyvus SF Įrankis

Scoris

Scoris

Lietuvos verslo ekspertai

PVM sąskaitos faktūros šablonas/pavyzdys

Ar esate susidūrę su poreikiu greitai ir efektyviai sudaryti sąskaitos faktūrą? Scoris.lt į Jūsų reikalavimus atsako su naujuoju sprendimu! Mūsų naujas PVM sąskaitos faktūros šablonas – tai intuityvus ir greitas būdas gauti sąskaitos pavyzdį, kuris yra dalinai užpildytas.

Kaip tai veikia? Ypatingai paprasta:

  1. PARDĖVĖJO Pasirinkimas: Pirmiausia, iš sąrašo rinkitės prekių ar paslaugų PARDAVĖJĄ.
  2. PIRKĖJO Pasirinkimas: Sekančiame etape pasirinkite prekių ar paslaugų PIRKĖJĄ.
  3. Atsisiuntimas: Vien paspaudimu ant mygtuko „Atsisiųsti” galėsite turėti sąskaitos šabloną savo įrenginyje.
  4. Papildymas su MS Excel: Naudojantis MS Excel programa, lengvai įveskite kitą trūkstamą informaciją, pavyzdžiui, prekių/paslaugų pavadinimus, kainas, sąskaitos Nr. ir t.t.

Mūsų naujasis PVM sąskaitos faktūros šablonas – tai SF įrankis, kuris ne tik sutaupo Jūsų laiką, bet ir padeda išvengti klaidų, nes esminė informacija jau yra iš anksto užpildyta.

Kodėl pasirinkti mūsų šabloną? Be paprastos naudojimosi procedūros, tai dar vienas žingsnis link sklandesnės ir efektyvesnės finansinės veiklos. Šis šablonas buvo sukurtas atsižvelgiant į verslo poreikius ir tendencijas, todėl Jūs galite būti užtikrinti jo kokybe ir patikimumu.

Ar ieškote dar daugiau įrankių, kurie optimizuoja Jūsų verslo procesus? Scoris.lt nuolat stengiasi atitikti Jūsų verslo poreikius. Dėl to stebėkite mūsų svetainę, kad sužinotumėte apie naujausias paslaugas ir įrankius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *