DYZELINIS PURKŠTUKAS, UAB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 30 m. 10 mėn.
DYZELINIS PURKŠTUKAS - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 10,824 | 24,973 | 16,428 | 11,878 | 18,643 | 22,194 | 11,547 | 15,572 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -5,859 | -761 | -5,962 | -12,509 | -1,813 | 4,691 | -4,554 | -1,600 |
| Grynasis pelnas | -5,859 | -761 | -5,962 | -12,509 | -1,813 | 4,691 | -4,554 | -1,600 |
| Nuosavas kapitalas | 6,941 | 6,180 | 218 | -12,291 | -14,104 | -9,413 | -13,967 | -15,567 |
| Įsipareigojimai | 102,224 | 103,280 | 101,653 | 107,817 | 108,650 | 104,350 | 105,957 | 106,595 |
| Ilgalaikis turtas | 103,988 | 102,374 | 98,270 | 94,831 | 93,426 | 93,288 | 90,248 | 88,351 |
| Trumpalaikis turtas | 5,177 | 7,086 | 3,601 | 695 | 1,120 | 1,649 | 1,742 | 2,677 |
| Turtas viso | 109,165 | 109,460 | 101,871 | 95,526 | 94,546 | 94,937 | 91,990 | 91,028 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 2,560 | 1,484 | 1,540 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -31.2% | +130.7% | -34.2% | -27.7% | +57.0% | +19.0% | -48.0% | +34.9% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -5.4% | -0.7% | -5.9% | -13.1% | -1.9% | 4.9% | -5.0% | -1.8% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -84.4% | -12.3% | -2734.9% | - | - | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -54.1% | -3.0% | -36.3% | -105.3% | -9.7% | 21.1% | -39.4% | -10.3% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -54.1% | -3.0% | -36.3% | -105.3% | -9.7% | 21.1% | -39.4% | -10.3% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 14.7 | 16.7 | 466.3 | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 10,824 | 24,973 | 16,428 | 11,878 | 18,643 | 22,194 | 11,547 | 15,572 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
DYZELINIS PURKŠTUKAS - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2026-08-23 | 2026-08-24 | 2.23 |
| 2026-08-18 | 2026-08-19 | 2.23 |
| 2026-07-26 | 2026-08-05 | 2.21 |
| 2026-07-23 | 2026-07-25 | 2.23 |
| 2026-07-22 | 2026-07-22 | 2.21 |
| 2026-07-19 | 2026-07-21 | 26.62 |
| 2026-07-16 | 2026-07-17 | 26.62 |
| 2026-04-27 | 2026-04-28 | 4.72 |
| 2026-04-26 | 2026-04-26 | 4.71 |
| 2026-04-24 | 2026-04-25 | 4.72 |
| 2026-04-20 | 2026-04-23 | 4.71 |
| 2026-03-29 | 2026-04-07 | 2.05 |
| 2026-03-17 | 2026-03-27 | 2.05 |
| 2023-06-16 | 2023-07-12 | 4.72 |
DYZELINIS PURKŠTUKAS - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-12-02 | 2025-12-02 | 1188.86 |
| 2025-11-28 | 2025-12-01 | 1187.04 |
| 2025-09-23 | 2025-09-23 | 0.04 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
DYZELINIS PURKŠTUKAS, UAB (kodas 123420815) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. pajamos padidėjo iki 15,6 tūkst. EUR, palyginti su 11,5 tūkst. EUR 2024 m., tačiau išliko mažesnės nei 22,2 tūkst. EUR 2023 m. Grynas nuostolis 2025 m. sudarė 1,6 tūkst. EUR ir buvo mažesnis nei 4,6 tūkst. EUR nuostolis 2024 m.; 2023 m. bendrovė buvo uždirbusi 4,7 tūkst. EUR grynojo pelno. Pelningumo marža pagerėjo nuo -39,4% 2024 m. iki -10,3% 2025 m. Turto suma siekė 91,0 tūkst. EUR ir šiek tiek sumažėjo nuo 92,0 tūkst. EUR ankstesniais metais, o įsipareigojimai padidėjo iki 106,6 tūkst. EUR. Nuosavas kapitalas išliko neigiamas ir sudarė -15,6 tūkst. EUR, todėl kapitalo struktūra tebėra silpna. Ilgalaikis turtas sudarė 88,4 tūkst. EUR, trumpalaikis turtas – 2,7 tūkst. EUR. Turto apyvartumas siekė 0,17 karto, rodydamas ribotą pajamų generavimą iš turto. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 15,6 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – -1,6 tūkst. EUR. 2023–2025 m. laikotarpiu pardavimai 2024 m. smarkiai sumažėjo, o 2025 m. iš dalies atsigavo, tuo tarpu pelningumas iš teigiamo tapo neigiamu, bet pagerėjo, palyginti su ankstesniais metais.