UAB "Flameksas" ir Ko - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 24 m. 10 mėn.

Flameksas ir Ko - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos 1,163,414 1,222,503 1,438,769 1,763,298 1,538,218 892,291 1,047,875 1,693,798
Pelnas prieš apmokestinimą 167,582 151,680 204,243 61,339 65,227 25,791 403,485 215,324
Grynasis pelnas 142,362 128,914 172,937 52,147 65,227 25,791 403,485 215,324
Nuosavas kapitalas 1,330,526 1,440,846 1,613,783 1,665,930 1,773,621 1,809,236 2,212,720 2,337,260
Įsipareigojimai 536,126 459,570 486,021 667,052 319,976 198,421 129,362 360,416
Ilgalaikis turtas 1,201,958 1,204,058 1,336,338 1,465,389 1,376,027 1,289,267 1,236,660 1,174,028
Trumpalaikis turtas 664,694 709,926 802,839 867,593 718,220 719,040 1,106,072 1,524,298
Turtas viso 1,866,652 1,913,984 2,139,177 2,332,982 2,094,247 2,008,307 2,342,732 2,698,326
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 5,212 71,880 10,105
Soc. draudimo įmokos - - - - - 38,955 40,420 47,553
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y -10.6% +5.1% +17.7% +22.6% -12.8% -42.0% +17.4% +61.6%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 7.6% 6.7% 8.1% 2.2% 3.1% 1.3% 17.2% 8.0%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. 10.7% 8.9% 10.7% 3.1% 3.7% 1.4% 18.2% 9.2%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 12.2% 10.5% 12.0% 3.0% 4.2% 2.9% 38.5% 12.7%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. 14.4% 12.4% 14.2% 3.5% 4.2% 2.9% 38.5% 12.7%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. 0.4 0.3 0.3 0.4 0.2 0.1 0.1 0.2
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. 37,429 43,922 55,515 68,037 60,126 66,096 74,848 112,296

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Flameksas ir Ko - Sodros skolos

Praeitos darbo dienos įmonės Flameksas ir Ko pradelstos SODRA nepriemokos suma yra: 6 €

Nuo Iki Skola, €
2026-10-07 2026-10-09 5.99
2026-10-03 2026-10-05 5.99
2026-09-26 2026-09-28 5.99
2026-09-20 2026-09-21 5.99
2026-09-16 2026-09-17 5.99
2026-07-19 2026-07-20 51.98
2026-07-16 2026-07-17 51.98
2025-11-18 2025-11-20 0.01
2025-10-23 2025-11-13 0.01
2025-09-16 2025-09-18 3.75
2025-07-16 2025-07-24 3.20
2025-05-16 2025-05-18 0.08
2025-05-04 2025-05-13 0.08
2025-05-01 2025-05-01 0.08
2025-04-24 2025-04-29 0.08
2025-02-18 2025-02-23 62.25
2024-11-18 2024-11-20 1.92
2024-10-29 2024-11-14 1.92
2024-10-24 2024-10-27 1.92
2024-09-17 2024-09-22 164.48
2024-08-19 2024-08-20 0.44
2024-07-24 2024-08-13 0.44
2024-07-16 2024-07-16 3296.68
2024-06-18 2024-07-08 10.24
2024-03-18 2024-03-25 27.68
2023-08-17 2023-08-20 3.28
2023-06-16 2023-06-19 3375.93
2023-02-17 2023-02-23 12.70
2023-01-20 2023-01-24 206.50
2023-01-17 2023-01-19 205.06
2022-12-16 2022-12-19 959.04
2022-04-25 2022-05-15 1.88
2022-02-17 2022-02-17 6168.33

Flameksas ir Ko - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2025-04-28 2025-04-28 3858.31

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
UAB "Flameksas" ir Ko (kodas 135843328) yra uždaroji akcinė bendrovė, veikianti kitų statybos baigiamųjų ir apdailos darbų srityje. 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 1,69 mln. Eur pajamų ir uždirbo 215,3 tūkst. Eur grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 12,7%. Pajamos per metus padidėjo 61,6%, o per dvejus metus – 89,8%, todėl matomas spartus apyvartos augimas. Pelningumas išliko teigiamas, nors grynasis pelnas sumažėjo nuo itin aukšto 2024 m. lygio, kai siekė 403,5 tūkst. Eur, o marža buvo 38,5%, iki normalesnio 2025 m. rezultato. 2023 m. pajamos sudarė 892,3 tūkst. Eur, o grynasis pelnas – 25,8 tūkst. Eur, tad per laikotarpį įmonė iš nedidelio pelningumo perėjo į gerokai aukštesnį uždarbio lygį. 2025 m. pabaigoje turtas sudarė 2,70 mln. Eur, nuosavas kapitalas – 2,34 mln. Eur, o įsipareigojimai – 360,4 tūkst. Eur. Balansas išlieka labai stipriai finansuojamas nuosavu kapitalu: nuosavo kapitalo rodiklis siekė 86,6%, o skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,15. Turto apyvartumas buvo 0,63 karto, pajamos vienam darbuotojui siekė 112,9 tūkst. Eur, o pelnas vienam darbuotojui – 14,4 tūkst. Eur.