Menininkų klubas MŪZA - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 26 m. 11 mėn.

Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos - - 26 86 79 0 2,502 3,310
Pelnas prieš apmokestinimą - - 5 0 0 -54 -1,182 382
Grynasis pelnas - - 5 0 0 -54 -1,182 382
Nuosavas kapitalas 79 58 26 0 0 0 -1,182 382
Įsipareigojimai 0 0 0 0 0 0 1,576 395
Ilgalaikis turtas 0 0 0 0 0 0 0 0
Trumpalaikis turtas 79 58 26 0 212 158 394 777
Turtas viso 79 58 26 0 212 158 394 777
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - - - +230.8% -8.1% - - +32.3%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - - 19.2% - 0.0% -34.2% -300.0% 49.2%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. - - 19.2% - - - - 100.0%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - 19.2% 0.0% 0.0% - -47.2% 11.5%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - 19.2% 0.0% 0.0% - -47.2% 11.5%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - - - - - - 1.0
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - - - - - - - -

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Sodros skolos

Įmonė skolų Sodrai neturėjo

VMI nepriemokos

Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Menininkų klubas MŪZA (kodas 151414730) yra asociacija, vykdanti profesinių narystės organizacijų veiklą. 2025 finansiniais metais bendrovė gavo €3.3K pajamų ir uždirbo €382 grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 11.5%. Pajamos per metus padidėjo 32.3%, o pelningumas iš neigiamo 2024 m. rezultato, kai grynasis nuostolis sudarė €1.2K, pasikeitė į teigiamą rezultatą. Įmonės veiklos rodikliai per trejų metų laikotarpį gerėjo: 2023 m. buvo fiksuotas €54 nuostolis, 2024 m. nuostolis padidėjo iki €1.2K, o 2025 m. pasiektas pelnas. Balansas išliko nedidelis, bet augo: 2025 m. turtas sudarė €777, palyginti su €394 2024 m. ir €158 2023 m. Nuosavas kapitalas 2025 m. siekė €382, kai 2024 m. buvo neigiamas €1.2K, o įsipareigojimai sudarė €395. Esant mažai bazei, veiklos efektyvumo rodikliai buvo aukšti: nuosavo kapitalo grąža 100.0%, turto grąža 49.2%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis 1.03, o turto apyvartumas 4.26 karto.