Medžiotojų klubas "Anciškiai" - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 32 m. 6 mėn.
Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | - | 1,540 | 2,464 | 1,628 | 4,128 | 2,151 | 3,483 | 5,845 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | 1,078 | 747 | 1,840 | 876 |
| Grynasis pelnas | - | - | - | 600 | 1,078 | 747 | 1,840 | 876 |
| Nuosavas kapitalas | 2,167 | 2,167 | 3,174 | 3,774 | 4,852 | 5,599 | 7,439 | 8,315 |
| Įsipareigojimai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 2,000 | 2,000 | - | 2,000 |
| Trumpalaikis turtas | 2,167 | 2,167 | 3,174 | 3,774 | 2,852 | 3,599 | - | 6,315 |
| Turtas viso | 2,167 | 2,167 | 3,174 | 3,774 | 4,852 | 5,599 | 0 | 8,315 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 432 | 361 | 43 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | - | - | +60.0% | -33.9% | +153.6% | -47.9% | +61.9% | +67.8% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | 15.9% | 22.2% | 13.3% | - | 10.5% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | 15.9% | 22.2% | 13.3% | 24.7% | 10.5% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | 36.9% | 26.1% | 34.7% | 52.8% | 15.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | 26.1% | 34.7% | 52.8% | 15.0% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
VMI nepriemokos
Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Medžiotojų klubas "Anciškiai" (kodas 191712097) yra Lietuvos asociacija, vykdanti profesinių narystės organizacijų veiklą. 2025 m. įmonė gavo 5,8 tūkst. Eur pajamų, tai yra 67,8% daugiau nei prieš metus ir 171,7% daugiau nei 2023 m. Grynasis pelnas siekė 876 Eur, o pelno marža buvo 15,0%. Pelningumas buvo stipresnis 2024 m., kai grynasis pelnas sudarė 1,8 tūkst. Eur, o pajamos – 3,5 tūkst. Eur; 2023 m. pelnas buvo 747 Eur. Per trejų metų laikotarpį pajamos nuosekliai augo nuo 2,2 tūkst. Eur 2023 m. iki 3,5 tūkst. Eur 2024 m. ir 5,8 tūkst. Eur 2025 m., o pelnas 2024 m. pasiekė aukščiausią lygį ir 2025 m. sumažėjo. 2025 m. pabaigoje turtas ir nuosavas kapitalas sudarė po 8,3 tūkst. Eur, palyginti su 5,6 tūkst. Eur 2023 m. ir 7,4 tūkst. Eur 2024 m., todėl balansas išliko visiškai nuosavu kapitalu finansuojamas – nuosavo kapitalo rodiklis siekė 100,0%. Ilgalaikis turtas sudarė 2,0 tūkst. Eur, trumpalaikis – 6,3 tūkst. Eur. Naujausias nuosavo kapitalo ir turto grąžos rodiklis buvo po 10,5%, o turto apyvartumas siekė 0,70 karto, rodydamas vidutinį turto panaudojimo efektyvumą.