Marijampolės miesto vyrų tinklinio klubas - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 30 m. 0 mėn.

Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos - - - - 44,800 46,420 46,807 50,268
Pelnas prieš apmokestinimą - - - - 3,820 -1,919 1,560 678
Grynasis pelnas - - - - 3,820 -1,919 1,560 678
Nuosavas kapitalas 0 0 13,933 3,809 7,629 5,710 7,270 7,947
Įsipareigojimai 0 1,761 - - 72 90 174 0
Ilgalaikis turtas 0 0 - - 0 0 0 0
Trumpalaikis turtas 9,556 10,622 - - 7,701 5,800 7,444 7,947
Turtas viso 9,556 10,622 0 0 7,701 5,800 7,444 7,947
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - - - - - +3.6% +0.8% +7.4%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - - - - 49.6% -33.1% 21.0% 8.5%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. - - - - 50.1% -33.6% 21.5% 8.5%
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - - - 8.5% -4.1% 3.3% 1.3%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - - - 8.5% -4.1% 3.3% 1.3%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - - - 0.0 0.0 0.0 -
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - - - - - - - -

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

Sodros skolos

Įmonė skolų Sodrai neturėjo

VMI nepriemokos

Įmonė nepriemokų (skolų) VMI neturėjo

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Marijampolės miesto vyrų tinklinio klubas (kodas 193209874) yra asociacija, vykdanti sporto klubų veiklą. 2025 m., t. y. naujausiais finansiniais metais, klubas gavo 50,3 tūkst. Eur pajamų ir uždirbo 678 Eur grynojo pelno, todėl pelno marža siekė 1,4%. Pajamos per metus padidėjo 7,4%, o per dvejus metus – 8,3%, tad matomas nuoseklus augimas. Pelningumas 2025 m. sumažėjo, palyginti su 2024 m., kai grynasis pelnas sudarė 1,6 tūkst. Eur iš 46,8 tūkst. Eur pajamų, o 2023 m. buvo fiksuotas 1,9 tūkst. Eur nuostolis. Balansas išliko labai lengvas: 2025 m. turto vertė sudarė 7,9 tūkst. Eur, nuosavas kapitalas taip pat buvo 7,9 tūkst. Eur, todėl nuosavo kapitalo rodiklis siekė 100,0%. Anksčiau įsipareigojimai buvo labai nedideli – 90 Eur 2023 m. ir 174 Eur 2024 m. 2025 m. efektyvumo rodikliai buvo geri: ROE ir ROA siekė po 8,5%, o turto apyvartumas – 6,33 karto. Apskritai klubas rodo stabilų pajamų augimą ir nedidelį pelną 2025 m.