Vaimena - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 491,635 | 527,620 | 129,834 | 61,921 | 221,458 | 295,545 | 138,475 | 143,179 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 145,252 | 123,282 | 7,310 | -10,030 | 92,129 | 54,379 | 18,652 | 52,588 |
| Grynasis pelnas | 145,252 | 123,234 | 7,310 | -10,030 | 88,269 | 50,991 | 17,718 | 49,426 |
| Nuosavas kapitalas | 502,510 | 595,744 | 603,054 | 593,024 | 635,293 | 533,342 | 551,060 | 460,485 |
| Įsipareigojimai | 83,296 | 79,874 | 0 | 5,031 | 11,289 | 9,074 | 7,608 | 5,964 |
| Ilgalaikis turtas | 300,348 | 391,550 | 478,613 | 423,610 | 423,317 | 423,317 | 423,317 | 423,317 |
| Trumpalaikis turtas | 285,458 | 284,068 | 167,149 | 174,445 | 223,265 | 119,099 | 135,351 | 43,132 |
| Turtas viso | 585,806 | 675,618 | 645,762 | 598,055 | 646,582 | 542,416 | 558,668 | 466,449 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 39,816 | 9,409 | 40,464 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 22,545 | 13,169 | 7,469 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +83.3% | +7.3% | -75.4% | -52.3% | +257.6% | +33.5% | -53.1% | +3.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 24.8% | 18.2% | 1.1% | -1.7% | 13.7% | 9.4% | 3.2% | 10.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 28.9% | 20.7% | 1.2% | -1.7% | 13.9% | 9.6% | 3.2% | 10.7% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 29.5% | 23.4% | 5.6% | -16.2% | 39.9% | 17.3% | 12.8% | 34.5% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 29.5% | 23.4% | 5.6% | -16.2% | 41.6% | 18.4% | 13.5% | 36.7% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.2 | 0.1 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 81,939 | 94,500 | 34,622 | 19,053 | 44,292 | 40,765 | 34,619 | 42,954 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Vaimena - Sodros skolos
Įmonė skolų Sodrai neturėjo
Vaimena - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-01-08 | 2025-01-10 | 25.94 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Vaimena, UAB (kodas 244156540) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. įmonė gavo €143.2K pajamų ir uždirbo €49.4K grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 34.5%. Pajamos per metus padidėjo 3.4%, tačiau jos vis dar gerokai mažesnės nei 2023 m. buvęs €295.5K lygis, todėl matomas sumažėjusio apyvartos masto poveikis po 2024 m. kritimo. Pelningumas 2025 m. ryškiai pagerėjo po to, kai 2024 m. grynasis pelnas buvo €17.7K, palyginti su €51.0K 2023 m. Balansas išlieka labai konservatyvus: turtas sudarė €466.4K, nuosavas kapitalas – €460.5K, o įsipareigojimai – tik €6.0K. Nuosavo kapitalo rodiklis siekė 98.7%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis buvo 0.01, o turto apyvartumas – 0.31 karto. Nuosavo kapitalo grąža siekė 10.7%, turto grąža – 10.6%. Ilgalaikis turtas sudarė €423.3K, trumpalaikis – €43.1K. Pagal darbuotojų duomenis, pajamos vienam darbuotojui siekė €47.7K, o pelnas – €16.5K.