Kauno gastroenterologijos ir endoskopijos klubas - rekvizitai ir įmonės duomenys
Įmonės amžius: 22 m. 8 mėn.
Įmonės apžvalga
Bazinė informacija
Įmonės pavadinimas
Kauno gastroenterologijos ir endoskopijos klubas
Įmonės kodas
300002876
Registracijos adresas
Kaunas, Eivenių g. 2, LT-50161
Registracijos data
2004-02-12
Įmonės amžius: 22 m. 8 mėn.
Kontaktinė informacija
Keisti duomenis
Telefonas
Pateikiamas kaip paveikslėlis – nukopijuoti negalima
El. paštas
Neviešinama
(asmeninis)
Svetainė
Neturime
Įmonės vadovas
Tik registruotiems nariams
Prisijunkite
Rodikliai
Rizikos veiksniai
Veikla
Juridinė forma
Asociacija
EVRK veikla
Kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla
Sektorius
Namų ūkiams paslaugas teikiančios ne pelno institucijos
Nuosavybės forma
Privati be užsienio kapitalo
Paramos gavėjas
Taip, nuo 2004-02-24
NVO
Nevyriausybinė organizacija nuo 2025-02-10
Kauno gastroenterologijos ir endoskopijos klubas
Įmonės kodas: 300002876
Adresas: Kaunas, Eivenių g. 2, LT-50161
Aprašymas
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Kauno gastroenterologijos ir endoskopijos klubas yra veikianti asociacija, įregistruota 2004 m., kurios įmonės kodas 300002876. Pagal klasifikaciją tai viešasis subjektas, veikiantis namų ūkiams paslaugas teikiančių ne pelno institucijų sektoriuje, o valdymo modelis nurodytas kaip vadovas su valdyba/taryba. Bendrovės adresas yra Kaune, Eivenių g. 2, LT-50161, Kauno m. sav., Kauno apskr. Veikla priskirta EVRK T.94.99.00 – kitų, niekur kitur nepriskirtų, narystės organizacijų veikla. Nuosavybė yra privati, daugiau kaip 50 % įstatinio kapitalo priklauso Lietuvos fiziniams bei juridiniams asmenims, o užsienio investuotojų kapitalo nėra. Įmonė priskiriama mikro dydžio kategorijai.
Finansiniai rodikliai rodo augančias pajamas: 2025 m. jos siekė 71,5 tūkst. EUR, palyginti su 52,8 tūkst. EUR 2024 m. ir 48,6 tūkst. EUR 2023 m. Tai reiškia 35,3 % metinį augimą ir 47,1 % augimą per dvejus metus. 2024 m. įmonė patyrė 22,9 tūkst. EUR grynąjį nuostolį, po 75,7 tūkst. EUR nuostolio 2023 m., o nuosavas kapitalas siekė 52,8 tūkst. EUR. 2025 m. įsipareigojimai sudarė 4,0 tūkst. EUR, o turtas – 39,3 tūkst. EUR. Darbuotojų duomenys pateikiami už 2026 m. iki šiol, tačiau konkrečių skaičių nėra.
Finansiniai rodikliai rodo augančias pajamas: 2025 m. jos siekė 71,5 tūkst. EUR, palyginti su 52,8 tūkst. EUR 2024 m. ir 48,6 tūkst. EUR 2023 m. Tai reiškia 35,3 % metinį augimą ir 47,1 % augimą per dvejus metus. 2024 m. įmonė patyrė 22,9 tūkst. EUR grynąjį nuostolį, po 75,7 tūkst. EUR nuostolio 2023 m., o nuosavas kapitalas siekė 52,8 tūkst. EUR. 2025 m. įsipareigojimai sudarė 4,0 tūkst. EUR, o turtas – 39,3 tūkst. EUR. Darbuotojų duomenys pateikiami už 2026 m. iki šiol, tačiau konkrečių skaičių nėra.
Įjunkite įmonės stebėseną
Laiku pastebėkite rizikas ir galimybes. Gaukite automatinius el. pašto pranešimus apie Kauno gastroenterologijos ir endoskopijos klubas VMI/Sodros skolas, reitingų ar darbuotojų skaičiaus pokyčius bei paminėjimus spaudoje.
Atsisiųskite išsamią įmonės ataskaitą
Priimkite užtikrintus sprendimus turėdami visą informaciją apie Kauno gastroenterologijos ir endoskopijos klubas. Viename dokumente rasite pilnus finansinius duomenis, rizikos bei potencialo vertinimą ir svarbiausias „Scoris" įžvalgas.