HIDROVISTA - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 10,288 | 10,314 | 4,438 | 8,880 | 7,600 | 32,555 | 56,972 | 32,222 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Grynasis pelnas | -6,288 | -4,230 | -3,339 | -4,434 | -13,312 | -7,025 | -18,346 | 680 |
| Nuosavas kapitalas | -27,183 | -31,413 | -34,752 | -4,186 | -17,499 | -24,524 | -42,870 | -42,189 |
| Įsipareigojimai | 27,694 | 32,232 | 35,958 | 6,395 | 18,087 | 34,240 | 63,161 | 72,649 |
| Ilgalaikis turtas | 2 | 2 | 845 | 471 | 97 | 992 | 553 | 114 |
| Trumpalaikis turtas | 509 | 817 | 361 | 1,738 | 491 | 8,724 | 19,738 | 30,346 |
| Turtas viso | 511 | 819 | 1,206 | 2,209 | 588 | 9,716 | 20,291 | 30,460 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 3,567 | 6,927 | 3,769 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | -23.0% | +0.3% | -57.0% | +100.1% | -14.4% | +328.4% | +75.0% | -43.4% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -1230.5% | -516.5% | -276.9% | -200.7% | -2263.9% | -72.3% | -90.4% | 2.2% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -61.1% | -41.0% | -75.2% | -49.9% | -175.2% | -21.6% | -32.2% | 2.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 10,288 | 10,314 | 4,438 | 8,880 | 7,600 | 32,555 | 56,972 | 32,222 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
HIDROVISTA - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2023-02-06 | 2023-02-14 | 33.92 |
| 2023-01-24 | 2023-02-03 | 33.92 |
| 2023-01-17 | 2023-01-23 | 76.92 |
| 2022-12-16 | 2023-01-15 | 76.92 |
| 2022-11-21 | 2022-12-15 | 119.92 |
| 2022-11-17 | 2022-11-18 | 119.92 |
| 2022-10-18 | 2022-11-14 | 162.92 |
| 2022-09-16 | 2022-10-16 | 205.92 |
| 2022-09-15 | 2022-09-15 | 26.14 |
| 2022-08-23 | 2022-09-14 | 248.92 |
| 2022-08-16 | 2022-08-22 | 69.14 |
| 2022-07-18 | 2022-08-15 | 291.92 |
| 2022-07-15 | 2022-07-17 | 112.14 |
| 2022-06-16 | 2022-07-14 | 334.92 |
| 2022-06-15 | 2022-06-15 | 155.14 |
| 2022-05-17 | 2022-06-14 | 377.92 |
| 2022-05-16 | 2022-05-16 | 198.14 |
| 2022-04-19 | 2022-05-15 | 420.92 |
| 2022-04-14 | 2022-04-18 | 241.14 |
| 2022-03-16 | 2022-04-13 | 508.06 |
| 2022-03-15 | 2022-03-15 | 328.28 |
| 2022-02-17 | 2022-03-14 | 552.20 |
| 2022-02-15 | 2022-02-16 | 372.42 |
| 2022-01-18 | 2022-02-14 | 596.34 |
| 2022-01-17 | 2022-01-17 | 430.65 |
| 2021-12-16 | 2022-01-16 | 596.34 |
| 2021-11-16 | 2021-12-15 | 640.48 |
| 2021-11-15 | 2021-11-15 | 474.79 |
| 2021-10-18 | 2021-11-14 | 640.38 |
| 2021-10-15 | 2021-10-17 | 474.69 |
| 2021-09-16 | 2021-10-14 | 684.52 |
HIDROVISTA - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-02-03 | 2026-02-21 | 0.02 |
| 2025-08-01 | 2025-08-23 | 0.15 |
| 2025-07-28 | 2025-07-28 | 202.87 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
HIDROVISTA, UAB (kodas 300595031) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti variklinių transporto priemonių remonto ir techninės priežiūros veiklą. Naujausiais 2025 finansiniais metais įmonė gavo 32,2 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 680 EUR grynojo pelno, o pelningumo marža siekė 2,1%. Tai reiškia grįžimą į pelningumą po 18,3 tūkst. EUR nuostolio 2024 m., nors pajamos 2025 m. sumažėjo nuo 57,0 tūkst. EUR 2024 m. iki 32,2 tūkst. EUR. Per trejų metų laikotarpį pajamos augo nuo 32,6 tūkst. EUR 2023 m. iki piko 2024 m., o 2025 m. sumažėjo. Grynojo pelno dinamika buvo panaši: 2023 m. patirtas 7,0 tūkst. EUR nuostolis, 2024 m. jis padidėjo, o 2025 m. įmonė vėl tapo pelninga. Turtas išaugo nuo 9,7 tūkst. EUR 2023 m. iki 30,5 tūkst. EUR 2025 m., tačiau įsipareigojimai didėjo nuo 34,2 tūkst. EUR iki 72,6 tūkst. EUR, o nuosavas kapitalas visą laikotarpį išliko neigiamas. 2025 m. turto apyvarta siekė 1,06 karto, o pajamos vienam darbuotojui sudarė 32,2 tūkst. EUR.