Autojarus hidraulika, UAB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 17 m. 1 mėn.
Autojarus hidraulika - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 338,684 | 158,163 | 366,263 | 464,696 | 256,129 | 404,341 | 1,029,613 | 2,013,226 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | -16,514 | -29,760 | - | - | - | - | - | - |
| Grynasis pelnas | -16,514 | -29,760 | 15,203 | 215 | 1,684 | 146 | 2,230 | 43,152 |
| Nuosavas kapitalas | 12,808 | -16,951 | -1,747 | -9,636 | -7,742 | -49,939 | -47,820 | 3,822 |
| Įsipareigojimai | 205,683 | 159,992 | 293,805 | 255,920 | 185,879 | 713,662 | 557,047 | 767,886 |
| Ilgalaikis turtas | 1,386 | 1,072 | 801 | 4,769 | 3,632 | 7,802 | 6,313 | 7,642 |
| Trumpalaikis turtas | 217,105 | 141,969 | 291,257 | 241,515 | 174,505 | 655,921 | 502,914 | 764,066 |
| Turtas viso | 218,491 | 143,041 | 292,058 | 246,284 | 178,137 | 663,723 | 509,227 | 771,708 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 24,716 | 150,541 | 328,399 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 12,975 | 21,093 | 22,661 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +32.0% | -53.3% | +131.6% | +26.9% | -44.9% | +57.9% | +154.6% | +95.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | -7.6% | -20.8% | 5.2% | 0.1% | 0.9% | 0.0% | 0.4% | 5.6% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | -128.9% | - | - | - | - | - | - | 1129.0% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -4.9% | -18.8% | 4.2% | 0.0% | 0.7% | 0.0% | 0.2% | 2.1% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | -4.9% | -18.8% | - | - | - | - | - | - |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 16.1 | - | - | - | - | - | - | 200.9 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 54,189 | 33,892 | 115,661 | 111,526 | 49,573 | 65,568 | 142,016 | 259,771 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Autojarus hidraulika - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-03-18 | 2025-03-18 | 135.38 |
| 2023-06-16 | 2023-06-19 | 16.16 |
| 2023-04-25 | 2023-04-26 | 1.62 |
| 2023-03-16 | 2023-03-19 | 753.78 |
| 2023-02-06 | 2023-02-12 | 3.40 |
| 2023-01-23 | 2023-02-03 | 3.40 |
| 2022-11-03 | 2022-11-14 | 4.27 |
| 2022-10-28 | 2022-11-02 | 616.92 |
| 2022-10-18 | 2022-10-27 | 621.94 |
| 2022-08-23 | 2022-08-23 | 807.78 |
| 2022-07-26 | 2022-08-22 | 2.37 |
| 2022-07-25 | 2022-07-25 | 850.62 |
| 2022-07-18 | 2022-07-24 | 848.25 |
| 2022-06-16 | 2022-06-16 | 848.25 |
| 2022-05-17 | 2022-05-22 | 151.41 |
| 2022-04-25 | 2022-05-15 | 0.37 |
| 2022-04-19 | 2022-04-20 | 852.99 |
| 2022-01-27 | 2022-01-30 | 1.98 |
| 2022-01-18 | 2022-01-19 | 136.56 |
| 2021-11-16 | 2021-11-17 | 733.05 |
| 2021-10-18 | 2021-10-19 | 729.01 |
Autojarus hidraulika - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-09-20 | 2026-09-23 | 2108.45 |
| 2026-03-02 | 2026-03-02 | 3218.12 |
| 2025-07-06 | 2025-07-20 | 887.99 |
| 2024-12-30 | 2025-02-04 | 44133.0 |
| 2024-11-24 | 2024-11-24 | 0.0 |
| 2024-11-22 | 2024-11-23 | 0.0 |
| 2024-11-20 | 2024-11-21 | 0.0 |
| 2024-11-18 | 2024-11-19 | 0.0 |
| 2024-11-17 | 2024-11-17 | 0.0 |
| 2024-10-16 | 2024-11-16 | 0.0 |
| 2024-10-14 | 2024-10-15 | 0.0 |
| 2024-10-10 | 2024-10-13 | 0.0 |
| 2024-10-09 | 2024-10-09 | 0.0 |
| 2024-10-07 | 2024-10-08 | 5.32 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Autojarus hidraulika, UAB (kodas 302431689) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti variklinių transporto priemonių remontą ir techninę priežiūrą. 2025 m. bendrovė gavo 2,01 mln. EUR pajamų, t. y. 95,5% daugiau nei 2024 m. ir 397,9% daugiau nei prieš dvejus metus. Grynasis pelnas padidėjo iki 43,2 tūkst. EUR, palyginti su 2,2 tūkst. EUR 2024 m. ir 146 EUR 2023 m., o pelno marža 2025 m. siekė 2,1%. 2023–2025 m. matomas ryškus pajamų augimas ir nuoseklus pelningumo gerėjimas – nuo beveik nulinio rezultato iki reikšmingai teigiamo pelno.
2025 m. padidėjo ir balanso mastas: turtas sudarė 771,7 tūkst. EUR, iš jų 764,1 tūkst. EUR teko trumpalaikiam turtui, o 7,6 tūkst. EUR – ilgalaikiam turtui. Įsipareigojimai siekė 767,9 tūkst. EUR, o nuosavas kapitalas tapo teigiamas ir sudarė 3,8 tūkst. EUR, kai ankstesniais dvejais metais buvo neigiamas. Turto grąža siekė 5,6%, o turto apyvartumas – 2,61 karto. Nuosavo kapitalo grąža ir skolos santykis nuosavam kapitalui buvo stipriai paveikti labai mažos nuosavo kapitalo bazės. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 287,6 tūkst. EUR, rodydamos aukštą veiklos produktyvumą.
2025 m. padidėjo ir balanso mastas: turtas sudarė 771,7 tūkst. EUR, iš jų 764,1 tūkst. EUR teko trumpalaikiam turtui, o 7,6 tūkst. EUR – ilgalaikiam turtui. Įsipareigojimai siekė 767,9 tūkst. EUR, o nuosavas kapitalas tapo teigiamas ir sudarė 3,8 tūkst. EUR, kai ankstesniais dvejais metais buvo neigiamas. Turto grąža siekė 5,6%, o turto apyvartumas – 2,61 karto. Nuosavo kapitalo grąža ir skolos santykis nuosavam kapitalui buvo stipriai paveikti labai mažos nuosavo kapitalo bazės. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 287,6 tūkst. EUR, rodydamos aukštą veiklos produktyvumą.