Pamatas verslui, UAB - finansai ir skolos
Įmonės amžius: 17 m. 0 mėn.
Pamatas verslui - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 27,957 | 7,655 | 17,782 | 16,820 | 31,398 | 4,089 | 15,990 | 10,800 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 944 | 428 | 11,888 | 2,639 | 14,490 | 3,848 | 5,037 | 10,800 |
| Grynasis pelnas | 944 | 428 | 11,888 | 2,507 | 13,645 | 3,644 | 4,785 | 10,152 |
| Nuosavas kapitalas | 5,897 | 6,325 | 18,214 | 20,677 | 34,322 | 37,966 | 41,844 | 52,309 |
| Įsipareigojimai | 2,336 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ilgalaikis turtas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1,095 | 842 | 589 |
| Trumpalaikis turtas | 8,233 | 6,325 | 6,325 | 6 | 0 | 1 | 545 | 18 |
| Turtas viso | 8,233 | 6,325 | 6,325 | 6 | 0 | 1,096 | 1,387 | 607 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 187 | 1,503 | 6 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +171.3% | -72.6% | +132.3% | -5.4% | +86.7% | -87.0% | +291.0% | -32.5% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 11.5% | 6.8% | 188.0% | 41783.3% | - | 332.5% | 345.0% | 1672.5% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 16.0% | 6.8% | 65.3% | 12.1% | 39.8% | 9.6% | 11.4% | 19.4% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 3.4% | 5.6% | 66.9% | 14.9% | 43.5% | 89.1% | 29.9% | 94.0% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 3.4% | 5.6% | 66.9% | 15.7% | 46.1% | 94.1% | 31.5% | 100.0% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.4 | - | - | - | - | - | - | - |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 17,204 | 7,655 | - | - | - | 4,089 | - | - |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Pamatas verslui - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2024-02-21 | 2024-03-31 | 255.56 |
| 2024-02-19 | 2024-02-20 | 380.63 |
| 2024-02-12 | 2024-02-18 | 255.56 |
| 2024-01-24 | 2024-02-11 | 292.52 |
| 2024-01-22 | 2024-01-23 | 287.68 |
| 2024-01-16 | 2024-01-21 | 371.27 |
| 2024-01-15 | 2024-01-15 | 192.60 |
| 2023-12-18 | 2024-01-11 | 243.64 |
| 2023-11-16 | 2023-12-17 | 64.97 |
| 2023-06-02 | 2023-06-07 | 163.70 |
| 2023-05-29 | 2023-06-01 | 221.68 |
| 2023-05-22 | 2023-05-28 | 224.75 |
| 2023-05-16 | 2023-05-21 | 254.75 |
| 2023-05-02 | 2023-05-15 | 76.08 |
| 2023-04-18 | 2023-04-28 | 76.08 |
Pamatas verslui - VMI nepriemokos
2026-10-11 dienos įmonės Pamatas verslui pradelstos VMI nepriemokos suma yra: 221 €
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2026-10-01 | 2026-10-11 | 220.77 |
| 2026-09-01 | 2026-09-30 | 218.97 |
| 2026-08-02 | 2026-08-31 | 217.11 |
| 2026-07-02 | 2026-08-01 | 215.24 |
| 2026-06-18 | 2026-07-01 | 252.86 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Pamatas verslui, UAB (kodas 302446335) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą. 2025 m., kuris yra paskutiniai pateikti finansiniai metai, įmonė gavo 10,8 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 10,2 tūkst. EUR grynojo pelno, o grynojo pelningumo marža siekė 94,0%. Pajamos per metus sumažėjo 32,5% nuo 16,0 tūkst. EUR 2024 m., tačiau jos išliko gerokai didesnės nei 4,1 tūkst. EUR 2023 m., todėl dvejų metų pajamų kryptis išlieka aiškiai auganti. Pelningumas per laikotarpį stipriai gerėjo: grynasis pelnas padidėjo nuo 3,6 tūkst. EUR 2023 m. iki 4,8 tūkst. EUR 2024 m. ir 10,2 tūkst. EUR 2025 m. Nuosavas kapitalas augo nuo 38,0 tūkst. EUR iki 41,8 tūkst. EUR ir 52,3 tūkst. EUR, o turtas išliko labai nedidelis ir 2025 m. sumažėjo iki 607 EUR nuo 1,4 tūkst. EUR prieš metus. Įmonė pasižymėjo labai dideliu turto apyvartumu, rodydama pajamų generavimą iš itin mažos turto bazės.