Ugnelė, VšĮ - finansai ir skolos

Įmonės amžius: 16 m. 7 mėn.

muzikos mokykla Ugnelė - Įmonės finansai

EUR
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
Finansiniai duomenys
Pardavimo pajamos - 78,982 82,630 96,356 130,779 237,320 224,069 276,532
Pelnas prieš apmokestinimą - - - - -2,504 -1,027 3,006 -11,921
Grynasis pelnas - - - - -2,504 -1,027 3,006 -11,921
Nuosavas kapitalas -9,337 -3,060 14,997 11,627 9,223 8,196 11,202 -719
Įsipareigojimai 13,721 11,156 6,386 9,722 30,040 8,324 35,083 23,621
Ilgalaikis turtas 0 0 0 0 0 0 0 0
Trumpalaikis turtas 4,384 8,096 21,383 21,349 39,263 16,520 46,285 30,163
Turtas viso 4,384 8,096 21,383 21,349 39,263 16,520 46,285 30,163
Sumokėti mokesčiai
VMI mokesčiai - - - - - 13,016 15,276 22,085
Soc. draudimo įmokos - - - - - 15,526 18,698 23,026
Finansiniai rodikliai
Pajamų pokytis y/y - - +4.6% +16.6% +35.7% +81.5% -5.6% +23.4%
ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - - - - -6.4% -6.2% 6.5% -39.5%
ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. - - - - -27.1% -12.5% 26.8% -
Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - - - -1.9% -0.4% 1.3% -4.3%
EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. - - - - -1.9% -0.4% 1.3% -4.3%
Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. - - 0.4 0.8 3.3 1.0 3.1 -
Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. - 78,982 66,104 38,542 31,387 47,464 44,814 50,279

Įsigyti pilnas finansines ataskaitas

Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo

9.99 € + PVM Pirkti

Matykite Scoris duomenis Google paieškoje

Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.

muzikos mokykla Ugnelė - Sodros skolos

Nuo Iki Skola, €
2025-03-18 2025-03-25 6.01
2025-02-18 2025-03-03 6.01
2025-02-10 2025-02-10 6.01
2025-01-22 2025-01-30 6.01
2024-10-16 2024-10-27 1594.91
2024-07-16 2024-07-17 0.07
2024-06-18 2024-06-27 0.07
2024-05-17 2024-05-30 0.07
2024-04-23 2024-04-29 0.07
2024-03-18 2024-03-20 36.12
2023-09-18 2023-10-09 0.02
2023-08-17 2023-09-14 0.02
2023-07-28 2023-07-31 0.02
2023-07-24 2023-07-25 0.02
2023-05-16 2023-05-17 26.09

muzikos mokykla Ugnelė - VMI nepriemokos

Nuo Iki Pradelsta, €
2026-06-02 2026-06-05 3.74
2026-06-01 2026-06-01 238.68
2026-05-31 2026-05-31 238.56
2026-05-29 2026-05-30 236.82
2026-05-28 2026-05-28 124.18
2026-05-26 2026-05-27 36.16
2026-05-25 2026-05-25 35.3
2026-05-01 2026-05-24 0.3
2026-04-30 2026-04-30 0.02
2026-02-21 2026-04-14 1.14
2026-01-31 2026-02-16 0.16
2025-12-31 2026-01-30 0.82
2025-12-20 2025-12-30 100.09
2025-06-23 2025-07-20 9.38
2025-07-17 2025-07-20 2.21
2025-06-22 2025-06-22 8.72
2025-05-17 2025-05-24 0.16
2025-04-17 2025-04-30 0.16
2025-04-16 2025-04-16 50.52
2025-02-28 2025-03-01 0.84
2025-02-23 2025-02-27 210.02
2025-02-22 2025-02-22 209.96
2025-02-21 2025-02-21 210.41
2025-02-18 2025-02-20 209.18

VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.

Įmonės finansinės padėties analizė

Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto. Praneškite, jei netikslus.
Ugnelė, VšĮ (kodas 302492546) yra viešoji įstaiga, vykdanti scenos menų veiklą. 2025 m. pajamos padidėjo iki 276,5 tūkst. EUR, palyginti su 2024 m. jos augo 23,4 %, o per dvejus metus – 16,5 %. Nepaisant didesnės apyvartos, 2025 m. bendrovė vėl patyrė 11,9 tūkst. EUR grynąjį nuostolį, kai 2024 m. buvo uždirbta 3,0 tūkst. EUR pelno, o 2023 m. fiksuotas 1,0 tūkst. EUR nuostolis. 2025 m. pelningumo marža siekė -4,3 %, todėl matyti, kad sąnaudos augo greičiau nei pajamos. Balansas taip pat susilpnėjo: turtas sumažėjo iki 30,2 tūkst. EUR nuo 46,3 tūkst. EUR 2024 m., nuosavas kapitalas tapo neigiamas ir sudarė -719 EUR, o įsipareigojimai siekė 23,6 tūkst. EUR. Turto apyvartumas buvo aukštas – 9,17 karto, rodantis dideles pajamas esant nedidelei turto bazei. Pajamos vienam darbuotojui sudarė 55,3 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui buvo -2,4 tūkst. EUR. Dėl neigiamo ir labai nedidelio nuosavo kapitalo ROE ir skolos bei nuosavo kapitalo rodiklius reikėtų vertinti atsargiai.