Miklux - Įmonės finansai
|
EUR
|
2018
Nuo: 2018-01-01
Iki: 2018-12-31
|
2019
Nuo: 2019-01-01
Iki: 2019-12-31
|
2020
Nuo: 2020-01-01
Iki: 2020-12-31
|
2021
Nuo: 2021-01-01
Iki: 2021-12-31
|
2022
Nuo: 2022-01-01
Iki: 2022-12-31
|
2023
Nuo: 2023-01-01
Iki: 2023-12-31
|
2024
Nuo: 2024-01-01
Iki: 2024-12-31
|
2025
Nuo: 2025-01-01
Iki: 2025-12-31
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finansiniai duomenys
|
||||||||
| Pardavimo pajamos | 654,936 | 678,996 | 754,252 | 821,143 | 1,135,672 | 699,908 | 780,254 | 555,974 |
| Pelnas prieš apmokestinimą | 21,472 | -19,870 | 1,323 | 72,556 | 312,655 | -129,353 | -7,361 | 179,943 |
| Grynasis pelnas | 17,981 | -19,870 | 1,208 | 63,941 | 264,957 | -129,353 | -7,361 | 179,943 |
| Nuosavas kapitalas | 150,311 | 130,441 | 130,462 | 194,403 | 459,360 | 271,183 | 263,822 | 443,765 |
| Įsipareigojimai | 49,477 | 136,800 | 109,784 | 109,377 | 136,510 | 140,970 | 75,541 | 29,749 |
| Ilgalaikis turtas | 117,895 | 152,682 | 85,971 | 69,700 | 288,815 | 238,367 | 155,568 | 322,585 |
| Trumpalaikis turtas | 81,893 | 114,559 | 154,275 | 234,080 | 307,055 | 173,786 | 183,795 | 150,929 |
| Turtas viso | 199,788 | 267,241 | 240,246 | 303,780 | 595,870 | 412,153 | 339,363 | 473,514 |
|
Sumokėti mokesčiai
|
||||||||
| VMI mokesčiai | - | - | - | - | - | 120,911 | 121,534 | 73,105 |
| Soc. draudimo įmokos | - | - | - | - | - | 44,105 | 42,111 | 25,779 |
|
Finansiniai rodikliai
|
||||||||
| Pajamų pokytis y/y | +6.0% | +3.7% | +11.1% | +8.9% | +38.3% | -38.4% | +11.5% | -28.7% |
| ROA Turto grąža. Grynojo pelno ir turto santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 9.0% | -7.4% | 0.5% | 21.0% | 44.5% | -31.4% | -2.2% | 38.0% |
| ROE Kapitalo grąža. Grynojo pelno ir nuosavo kapitalo santykis. Parodo grąžą akcininkams. | 12.0% | -15.2% | 0.9% | 32.9% | 57.7% | -47.7% | -2.8% | 40.5% |
| Pelno marža Grynojo pelno ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 2.7% | -2.9% | 0.2% | 7.8% | 23.3% | -18.5% | -0.9% | 32.4% |
| EBT% EBT (Earnings Before Taxes) ir pajamų santykis. Parodo bendrą įmonės pelningumą. | 3.3% | -2.9% | 0.2% | 8.8% | 27.5% | -18.5% | -0.9% | 32.4% |
| Įsipareigojimai/Nuosavybė Įsipareigojimų ir nuosavo kapitalo santykis parodo įmonės kapitalo struktūrą. | 0.3 | 1.0 | 0.8 | 0.6 | 0.3 | 0.5 | 0.3 | 0.1 |
| Pajamos vienam darbuotojui Pajamų ir vidutinio metinio darbuotojų skaičiaus santykis. Rodo įmonės efektyvumą. | 59,540 | 54,684 | 50,564 | 62,365 | 90,252 | 54,186 | 66,405 | 82,367 |
Įsigyti pilnas finansines ataskaitas
Pelno/Nuostolių, Balanso, Pinigų srautų, Kapitalo
Pardavimo pajamos
Matykite Scoris duomenis Google paieškoje
Pažymėkite Scoris kaip mėgstamą šaltinį. Vienas paspaudimas, be registracijos.
Miklux - Sodros skolos
| Nuo | Iki | Skola, € |
|---|---|---|
| 2025-07-26 | 2025-07-28 | 39.60 |
| 2025-07-17 | 2025-07-20 | 39.57 |
| 2025-07-16 | 2025-07-16 | 7.24 |
| 2024-11-18 | 2024-11-19 | 88.73 |
| 2024-10-24 | 2024-11-13 | 0.01 |
| 2024-09-17 | 2024-09-22 | 4.55 |
| 2024-03-18 | 2024-03-20 | 5.59 |
| 2024-02-19 | 2024-02-20 | 7.93 |
| 2023-12-18 | 2023-12-20 | 4016.17 |
Miklux - VMI nepriemokos
| Nuo | Iki | Pradelsta, € |
|---|---|---|
| 2025-06-14 | 2025-06-16 | 1562.5 |
VMI skolų informacija kaupiama nuo 2024-10-07. Senesnių periodų skolos nebus rodomos.
Įmonės finansinės padėties analizė
Šis aprašymas sugeneruotas dirbtinio intelekto.
Praneškite, jei netikslus.
Miklux, UAB (kodas 302615575) yra uždaroji akcinė bendrovė, vykdanti krovininį kelių transportą. Naujausiais, 2025 finansiniais metais bendrovė gavo 556,0 tūkst. EUR pajamų ir uždirbo 179,9 tūkst. EUR grynojo pelno. Pelno marža sudarė 32,4%. Pajamos per metus sumažėjo 28,7%, o palyginti su prieš dvejus metus buvusiu lygiu buvo 20,6% mažesnės, tačiau pelningumas reikšmingai pagerėjo po ankstesnių nuostolių. 2023 metais grynasis nuostolis siekė 129,4 tūkst. EUR, o 2024 metais – 7,4 tūkst. EUR, todėl 2025 metais matomas aiškus veiklos atsitiesimas.
2025 metais balansas sustiprėjo. Bendras turtas pasiekė 473,5 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas sudarė 443,8 tūkst. EUR, o įsipareigojimai sumažėjo iki 29,7 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis buvo 93,7%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,07, todėl įmonės finansinis svertas išliko labai mažas. Ilgalaikis turtas sudarė 322,6 tūkst. EUR, trumpalaikis – 150,9 tūkst. EUR. Efektyvumo rodikliai taip pat buvo stiprūs: turto apyvartumas siekė 1,17 karto, nuosavo kapitalo grąža – 40,5%, turto grąža – 38,0%. Pajamos vienam darbuotojui siekė 92,7 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 30,0 tūkst. EUR.
2025 metais balansas sustiprėjo. Bendras turtas pasiekė 473,5 tūkst. EUR, nuosavas kapitalas sudarė 443,8 tūkst. EUR, o įsipareigojimai sumažėjo iki 29,7 tūkst. EUR. Nuosavo kapitalo dalis buvo 93,7%, skolos ir nuosavo kapitalo santykis – 0,07, todėl įmonės finansinis svertas išliko labai mažas. Ilgalaikis turtas sudarė 322,6 tūkst. EUR, trumpalaikis – 150,9 tūkst. EUR. Efektyvumo rodikliai taip pat buvo stiprūs: turto apyvartumas siekė 1,17 karto, nuosavo kapitalo grąža – 40,5%, turto grąža – 38,0%. Pajamos vienam darbuotojui siekė 92,7 tūkst. EUR, o pelnas vienam darbuotojui – 30,0 tūkst. EUR.